Loft 7D EQ Ladies’ M Seafoam
Dit is je stad. Geniet ervan. De Loft™ 7D is een lichtgewicht woon-werkfiets waarbij het plezier uit zijn functionaliteit komt. De 700c-wielen en een rechtop zithouding waarbij de voeten meer naar voren geplaatst zijn, zorgen voor een perfecte snelheid, comfort en controle. Deze moderne klassieker is gemaakt voor puur rijplezier. Hij is licht. Hij is duurzaam. Hij is comfortabel en opgewassen tegen zwaar gebruik in stadsverkeer. Je moet regelmatig ergens naartoe. De Loft 7D is een betrouwbare woon-werkfiets die je er veilig heen brengt. Het is een lichte en betaalbare stadsfiets met een aluminium frame, een 7-speed aandrijving en spatborden die je droog houden. Ontdek op een stijlvolle manier alle hoeken van de stad Het functioneel minimalistische ontwerp met strakke lijnen en een vlak stuur geeft hem een fraaie, ongedwongen look. De Loft 7D heeft een licht, maar stevig aluminium frame, Shimano 7-speed MEGARANGE versnellingssysteem om heuvels te bedwingen, lichtmetalen dual pivot velgremmen en snel rollende 700c-wielen. De Loft is een lichtgewicht woon-werkfiets die je binnen twee minuten van je appartement naar de espressobar brengt. Veel plezier, weinig onderhoud: dit is een fiets voor stadsgebruik en alles wat daarbij hoort. Een Loft 7D betekent altijd in stijl arriveren: wendbaar, licht en onmiskenbaar opvallend. – Kies de framegeometrie die bij jou past: step-over of step-thru, met een lagere opstaphoogte voor makkelijk op- en afstappen. – De rechtop zithouding biedt optimale snelheid, comfort en controle. – Kies uit een scala aan kleuren. – Personaliseer je Loft en maak hem uniek. Voeg een fietsmand toe voor het meenemen van spulletjes, een bel zodat je goed hoorbaar bent of een bekerhouder om je koffie mee te nemen. – Maak het geheel stijlvol af met een Electra Commute MIPS-helm en arriveer veilig en modieus op je bestemming.
| Gewicht | 23 kg |
|---|---|
| Jaar | 2025 |
| Kleur | Cream, Seafoam |
| Aantal versnellingen | 1 |
| Frame Type | DAMES |
| Hoofdkleur | Cream, Groen |
| Leverstatus | Niet meer leverbaar |
| Materiaal | ALUMINIUM |
| Merk banden | MERKLOOS |
| Merk casette | SHIMANO |
| Merk crankset | MERKLOOS |
| Merk derailleur achter | SHIMANO |
| Merk handvattape | ELECTRA |
| Merk headset | MERKLOOS |
| Merk ketting | KMC |
| Merk remmen primair achter | MERKLOOS |
| Merk remmen voor | MERKLOOS |
| Merk shifters | SHIMANO |
| Merk spatborden | MERKLOOS |
| Merk standaard | ONBEKEND |
| Merk stuur | MERKLOOS |
| Merk stuurpen | MERKLOOS |
| Merk verlichting achter | ONBEKEND |
| Merk verlichting voor | ONBEKEND |
| Merk versnellingen | SHIMANO |
| Merk voorvork | ELECTRA |
| Merk wielen | ONBEKEND |
| Merk zadel | MERKLOOS |
| Merk zadelpen | MERKLOOS |
| Model casette | Shimano TZ31 freewheel, 14-34, 7 speed |
| Model crankset | Gesmeed aluminium 170 mm, 44T kettingblad met kettingbeschermer Tange LN3912, 68 mm, geschroefd industrielager, 118 mm trapas |
| Model derailleur achter | Shimano Acera M360 |
| Model handvattape | Electra custom handgestikt |
| Model headset | Hi-Ten Staal, 1 inch, met schroefdraad |
| Model ketting | KMC Z7, 7-speed |
| Model remmen primair achter | Lichtmetaal, lange reach, dual-pivot velgremmen // Lichtmetaal, lange reach, dual-pivot velgremmen Lichtmetaal, 3-vingers |
| Model remmen voor | Lichtmetaal, lange reach, dual-pivot velgremmen // Lichtmetaal, lange reach, dual-pivot velgremmen Lichtmetaal, 3-vingers |
| Model shifters | Shimano Tourney RS45, 7-speed draaischakelaar |
| Model spatborden | Gelakt |
| Model standaard | Fietsstandaard |
| Model stuur | Lichtmetalen riserstuur |
| Model stuurpen | Gesmeed lichtmetaal, uit één stuk, 80 mm, 25,4 mm klem |
| Model verlichting achter | Led met batterijvoeding |
| Model verlichting voor | Spanninga led |
| Model versnellingen | Shimano Acera M360 |
| Model voorvork | High-tensile stalen unikroon, rechte/taps toelopende vorkpoten |
| Model wielen | Dubbelwandig lichtmetaal, 700c x 32 gaats Shimano DH-C3000 dynamo, 6V/3W, 32-gaats, as met moer Lichtmetaal 32-gaats, as met moer |
| Model zadel | Retro kunstleer met dubbele veer |
| Model zadelpen | Lichtmetaal micro-verstelbaar, 27,2 x 300 mm |
| Type remmen primair achter | Velgrem(caliper) met hydraulische bediening |
| Type remmen voor | Velgrem(caliper) met hydraulische bediening |
| Type versnellingen | DERAILLEUR |
| Wielmaat | 28 |
| Merk | Electra |