Super Deluxe Tandem 7i M Aqua/Cream
The Super Deluxe Tandem 7i lives up to its name. Super fun. Deluxe design. The lightweight aluminum frame with Flat Foot Technology is easier to handle than older, classic tandems so you and a friend can roll around town in style. The aqua and cream classic frame graphics are punctuated by green rims for a pop of color.
| Gewicht | 21 kg |
|---|---|
| Jaar | 2025 |
| Kleur | Aqua/Cream |
| Status | Nieuw |
| Aantal versnellingen | 1 |
| Frame Type | UNI |
| Hoofdkleur | Blauw |
| Leverstatus | Niet meer leverbaar |
| Materiaal | ALUMINIUM |
| Merk banden | MERKLOOS |
| Merk casette | MERKLOOS |
| Merk crankset | MERKLOOS |
| Merk handvattape | MERKLOOS |
| Merk headset | MERKLOOS |
| Merk ketting | KMC |
| Merk remmen primair achter | SHIMANO |
| Merk remmen voor | SHIMANO |
| Merk shifters | SHIMANO |
| Merk spatborden | MERKLOOS |
| Merk standaard | ONBEKEND |
| Merk stuur | MERKLOOS |
| Merk stuurpen | MERKLOOS |
| Merk verlichting achter | ONBEKEND |
| Merk verlichting voor | ONBEKEND |
| Merk versnellingen | MERKLOOS |
| Merk voorvork | ELECTRA |
| Merk wielen | ONBEKEND |
| Merk zadel | ELECTRA |
| Merk zadelpen | MERKLOOS |
| Model | Tandem Super Deluxe 7i |
| Model banden | RetroRunner 26 × 2.125" |
| Model casette | 22T |
| Model crankset | 3 plateaux en alliage Electra Custom avec plateau en acier 44dts Cartouche étanche |
| Model handvattape | Handgestikt kunstleer |
| Model headset | 1 1/8" staal, met schroefdraad |
| Model ketting | KMC S1 vernikkeld |
| Model remmen primair achter | Shimano BR-C6001 roller brake // Shimano BR-C6001 roller brake // Shimano high power rollerbrake, BR-C6000 null |
| Model remmen voor | Shimano BR-C6001 roller brake // Shimano BR-C6001 roller brake // Shimano high power rollerbrake, BR-C6000 null |
| Model shifters | Shimano Nexus Revo 7-speed draaischakelaar met optisch display |
| Model spatborden | Peint |
| Model standaard | Staal geïntegreerd |
| Model stuur | Voor: Electra café/achter Electra custom tandem |
| Model stuurpen | Gesmeed aluminium, 25,4 mm insteeksconstructie, 80 mm stuurpenlengte |
| Model versnellingen | Shimano Nexus 7-speed interne versnellingsnaaf met freewheel, 36-gaats |
| Model voorvork | Chromoly unicrown |
| Model wielen | Shimano Nexus BR-IM40 met roller brake, lichtmetaal 36-gaats Shimano Nexus 7-speed interne versnellingsnaaf met freewheel, 36-gaats |
| Model zadel | Electra laag profiel met dubbele spiraalveer |
| Model zadelpen | Lichtmetaal, 27,2 x 350 mm |
| Type remmen primair achter | Velgrem(caliper) met hydraulische bediening |
| Type remmen voor | Velgrem(caliper) met hydraulische bediening |
| Type versnellingen | NAAF |
| Wielmaat | 26 |
| Merk | Electra |