CUBE FLYING CIRCUS PETROL/BLACK 2021 L
Met z’n uitgebalanceerde geometrie kiest Flying Circus graag het luchtruim. En niet alleen is-ie zo sterk als een bodybuilder op epo, hij ziet er ook nog ’s veel strakker uit. Kies de bovenbuislengte die het best past bij jouw rijstijl en maak dan gebruik van de superkorte achterkant om naar je bestemming te manuallen. De drop-outs zijn verstelbaar en we hebben om het gewicht zo laag mogelijk te houden, zelfs een geïntegreerde headset geconstrueerd. Met z’n Manitou Circus Comp voorvork, 28-tands BMX crank, hydraulische Shimano schijfremmen en single-speed set-up heb je alles dat je nodig hebt.
| Jaar | 2021 |
|---|---|
| Kleur | Petrol/black |
| Frame Type | KINDKLEUTER |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Leverstatus | Niet meer leverbaar |
| Materiaal | ALUMINIUM |
| Merk banden | SCHWALBE |
| Merk crankset | SAMOX |
| Merk handvattape | CUBE |
| Merk ketting | KMC |
| Merk remmen primair achter | SHIMANO |
| Merk remmen voor | SHIMANO |
| Merk stuur | CUBE |
| Merk stuurpen | CUBE |
| Merk versnellingen | SHIMANO |
| Merk voorvork | MANITOU |
| Merk zadel | SDG |
| Merk zadelpen | CUBE |
| Merk zadelpenklem | CUBE |
| Model banden | Table Top, 2.25 |
| Model crankset | BMX, 28T |
| Model handvattape | Dirt Grips |
| Model headset | Integrated, Top 1 1/8", Bottom 1 1/2" |
| Model ketting | Z1 |
| Model remmen primair achter | BR-MT400, Hydr. Disc Brake (180/160) |
| Model remmen voor | BR-MT400, Hydr. Disc Brake (180/160) |
| Model stuur | Rise Trail Bar Pro, 740mm |
| Model stuurpen | Performance Stem Pro, 31.8mm |
| Model voorvork | Circus Sport, 100mm |
| Model zadel | Apollo RL |
| Model zadelpen | Performance Post, 30.9mm |
| Model zadelpenklem | Varioclose, 34.9mm |
| Type remmen primair achter | Schijfrem met hydraulische bediening |
| Type remmen voor | Schijfrem met hydraulische bediening |
| Type versnellingen | VAST |
| Wielmaat | 26 |
| Merk | Cube |