CUBE ACID 240 DISC ICEBLUE/BLUE 2022 24″
De CUBE Acid 240 Disc, met alles op en aan dat ook op een grote-mensen-mountainbike zit, is precies wat kids graag willen. Zo verbetert de soepele voorvork van Suntour het comfort en de controle op onverharde paden. En met de 7-speed aandrijflijn van Shimano, inclusief 11-34 cassette, komen ze bijna overal op en af. Wel zo veilig: de schijfremmen hebben speciale kinderremhendels. Typisch CUBE, deze aandacht voor detail. Zo staat niets spannende off-road avonturen meer in de weg.
Frame omschrijving CUBE ACID 240 DISC ICEBLUE/BLUE 2022
Concessies doen om dat het ‘toch maar’ een kinderbike is? Absoluut niet! De CUBE Acid 240 Disc is gemaakt van hetzelfde hoogwaardige 6061 aluminium als onze bikes voor volwassenen. Het frame is daarom net zo licht en degelijk, maar met de juiste proporties voor kinderen. Ook de geometrie is maatwerk. Speels maar stabiel, met een lage bovenbuis zodat kids makkelijker bij de grond kunnen. En omdat we weten dat een valpartij desondanks kan voorkomen, is de achterpat waaraan de derailleur is bevestigd afneem- en vervangbaar.
| Gewicht | 14,4 kg |
|---|---|
| Jaar | 2022 |
| Kleur | Green/orange, Iceblue/blue |
| Aantal versnellingen | 9 |
| Frame Type | KINDKLEUTER |
| Hoofdkleur | Blauw, Groen |
| Leverstatus | Niet meer leverbaar |
| Materiaal | ALUMINIUM |
| Merk casette | MICROSHIFT |
| Merk crankset | PROWHEEL |
| Merk derailleur achter | MICROSHIFT |
| Merk handvattape | VELO |
| Merk headset | CUBE |
| Merk ketting | KMC |
| Merk remmen primair achter | TEKTRO |
| Merk remmen voor | TEKTRO |
| Merk shifters | MICROSHIFT |
| Merk stuur | CUBE |
| Merk stuurpen | CUBE |
| Merk versnellingen | MICROSHIFT |
| Merk voorvork | SUNTOUR |
| Merk zadel | CUBE |
| Merk zadelpen | CUBE |
| Merk zadelpenklem | CUBE |
| Model casette | CS-H093A, 11-42T |
| Model crankset | 32T, 140mm with Chainguard, Aluminium |
| Model derailleur achter | RD-M619M, 9-Speed |
| Model headset | FPH863, Semi-Integrated |
| Model ketting | X9 |
| Model remmen primair achter | HD-M275, Hydr. Disc Brake (160/160) |
| Model remmen voor | HD-M275, Hydr. Disc Brake (160/160) |
| Model shifters | SL-M8195, Xpress Shifter |
| Model stuur | Aluminium Lite, 590mm |
| Model stuurpen | Aluminium Lite |
| Model versnellingen | RD-M619M, 9-Speed |
| Model voorvork | SF20 XCT JR, 60mm |
| Model zadel | Kid |
| Model zadelpen | Aluminium Lite |
| Model zadelpenklem | Varioclose, 31.8mm |
| Type remmen primair achter | Schijfrem met hydraulische bediening |
| Type remmen voor | Schijfrem met hydraulische bediening |
| Type versnellingen | DERAILLEUR |
| Wielmaat | 24 |
| Merk | Cube |