CUBE TWO15 PRO 27.5 SAND/BLACK 2022 L
Als je liever gebruik maakt van de zwaartekracht dan er tegenin te gaan, dan is onze nieuwe TWO15 Pro jou op het lijf geschreven. Met dank ook aan de dikke X-Fusion RV1-1 HLR 200mm voorvork die we in het frame gestoken hebben. En de X-Fusion H3C HLR demper achteraan, met instelbare low- en higspeed demping in zowel de ingaande als de uitgaande slag. De ATC DH 29er wielen van Anwer overleven het zwaarste parkoers, Magura MT Thirty remmen zorgen voor de broodnodige vertraging. Afmaker is een Sram GX DH aandrijflijn. Soepel, doeltreffend en met de juiste verzetten.
| Gewicht | 22,7 kg |
|---|---|
| Jaar | 2022 |
| Maat | L, XL |
| Kleur | Sand/black |
| Aantal versnellingen | 7 |
| Frame Type | HEREN |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Leverstatus | Niet meer leverbaar |
| Materiaal | ALUMINIUM |
| Merk casette | SRAM |
| Merk crankset | RACEFACE |
| Merk derailleur achter | SRAM |
| Merk handvattape | SDG |
| Merk headset | CUBE |
| Merk ketting | SRAM |
| Merk remmen primair achter | MAGURA |
| Merk remmen voor | MAGURA |
| Merk shifters | SRAM |
| Merk stuur | RACEFACE |
| Merk stuurpen | RACEFACE |
| Merk versnellingen | SRAM |
| Merk voorvork | X-FUSION |
| Merk wielen | ANSWER |
| Merk zadel | NATURAL FIT |
| Merk zadelpen | CUBE |
| Merk zadelpenklem | CUBE |
| Model casette | PG-720, 11-25T |
| Model crankset | Chester 34T, 165mm |
| Model derailleur achter | GX DH, 7-Speed |
| Model handvattape | Thrice |
| Model headset | Integrated, Top & Bottom 1 1/8", Fiber Inserts for Angle Adjustment |
| Model ketting | PC-1110 |
| Model remmen primair achter | MT Thirty, Front 4-Piston/Rear 4-Piston, Hydr. Disc Brake (203/203) |
| Model remmen voor | MT Thirty, Front 4-Piston/Rear 4-Piston, Hydr. Disc Brake (203/203) |
| Model shifters | GX Trigger |
| Model stuur | Chester 35 780mm 35mm |
| Model stuurpen | Chester 35 Direct Mount |
| Model versnellingen | GX DH, 7-Speed |
| Model voorvork | RV1 DH, 20x110mm, High and Low Speed Compression, Rebound, 200mm |
| Model wielen | Atac DH TR29, 20x110mm/12x157mm, Tubeless Ready |
| Model zadel | Venec Lite |
| Model zadelpen | Performance Post, 31.6mm |
| Model zadelpenklem | Screwlock, 34.9mm |
| Type remmen primair achter | Schijfrem met hydraulische bediening |
| Type remmen voor | Schijfrem met hydraulische bediening |
| Type versnellingen | DERAILLEUR |
| Wielmaat | 28 |
| Merk | Cube |