Townie Path Go! 5i Step Thru EU M Olive 500WH
De Townie Path Go! 5i is uitgerust met onze gepatenteerde Flat Foot Technology® en een Bosch Performance Line motor voor optimaal comfort en controle.;Monitor eenvoudig je ritgegevens op een plek met de Bosch SmartphoneHub controller.;Volledig geïntegreerde accu in een step-over frame.;Uitgerust met voor- en achterlichten, bij de framekleur passende spatborden, een ABUS frameslot en een voor MIK geschikte achterdrager.;
| Gewicht | 36,6 kg |
|---|---|
| Jaar | 2022 |
| Maat | M |
| Kleur | Aqua Metallic, Holographic, Matte Rosewood, Olive |
| Aantal versnellingen | 1 |
| Accu locatie | FRAME |
| Accu oplaadbaar in fiets | 1 |
| Frame Type | UNI |
| Handvatbediening | 1 |
| Hoofdkleur | Blauw |
| Leverstatus | Niet meer leverbaar |
| Materiaal | ALUMINIUM |
| Merk accu | BOSCH |
| Merk banden | BONTRAGER |
| Merk casette | SHIMANO |
| Merk crankset | MERKLOOS |
| Merk display | BOSCH |
| Merk dragers | MERKLOOS |
| Merk handvattape | ELECTRA |
| Merk headset | MERKLOOS |
| Merk ketting | KMC |
| Merk motor | BOSCH |
| Merk powertrain | BOSCH |
| Merk remmen primair achter | SHIMANO |
| Merk remmen voor | SHIMANO |
| Merk shifters | SHIMANO |
| Merk spatborden | MERKLOOS |
| Merk standaard | ONBEKEND |
| Merk stuur | MERKLOOS |
| Merk stuurpen | MERKLOOS |
| Merk verlichting achter | ONBEKEND |
| Merk verlichting voor | SUPERNOVA |
| Merk versnellingen | SHIMANO |
| Merk voorvork | ELECTRA |
| Merk wielen | ONBEKEND |
| Merk zadel | SELLE ROYAL |
| Merk zadelpen | MERKLOOS |
| Model casette | Shimano 30T |
| Model crankset | Gesmeed aluminium 170 mm, type Bosch |
| Model dragers | MIK-compatibele achterdrager met snelbinder // |
| Model handvattape | Electra Townie custom ergo Kraton met lichtmetalen klemringen |
| Model headset | 1 1/8” staal, schroefdraad/semi-geïntegreerd |
| Model ketting | KMC Z1EHX EPT roestwerend |
| Model motor | Bosch Performance Line Cruise, 250 Watt, 65 Nm, 25 km/u |
| Model remmen primair achter | Shimano MT-200 hydraulische schijfremmen // Shimano MT-200 hydraulische schijfremmen Shimano RT64, centerlock, 180 mm Voor/achter: 180 mm |
| Model remmen voor | Shimano MT-200 hydraulische schijfremmen // Shimano MT-200 hydraulische schijfremmen Shimano RT64, centerlock, 180 mm Voor/achter: 180 mm |
| Model shifters | Shimano Nexus 5-speed draaischakelaar met optisch display |
| Model spatborden | Geëxtrudeerd lichtmetaal, gelakt |
| Model standaard | Lichtmetaal |
| Model stuur | Lichtmetaal speciaal gebogen 66 cm breed/10 cm rise |
| Model stuurpen | Gesmeed lichtmetaal, 25,4 mm insteekconstructie, 80 mm stuurpenlengte |
| Model verlichting achter | Supernova E3 led achterlicht |
| Model verlichting voor | Supernova V521S |
| Model versnellingen | Shimano Nexus Inter-5E 5-speed interne versnellingsnaaf met centerlock schijfrembevestiging, 32-gaats |
| Model voorvork | Lichtmetaal, rechte/taps toelopende vorkpoten |
| Model wielen | Lichtmetaal dubbelwandig 700 x 32-gaats Lichtmetaal lage flens met centerlock disc, 32-gaats Shimano Nexus Inter-5E 5-speed interne versnellingsnaaf met centerlock schijfrembevestiging, 32-gaats |
| Model zadel | Selle Royal Electra gel comfortzadel met schokdempende elastomeren |
| Model zadelpen | Lichtmetaal micro-verstelbaar, 27,2×400 mm |
| Motor locatie | TRAPAS |
| Type accu | Bosch PowerTube 500Wh |
| Type bediening | HANDLEBAR |
| Type elektrische fiets | NORMAAL |
| Type remmen primair achter | Schijfrem met hydraulische bediening |
| Type remmen voor | Schijfrem met hydraulische bediening |
| Type sensor | A |
| Type versnellingen | NAAF |
| Walkassist | 1 |
| Wielmaat | 27.50 |
| Merk | Electra |