Navigator Go! EU 26 Matte Nautilus Blue 500WH
Het Bosch Performance systeem en de Shimano Nexus Inter 5-E naaf bieden betrouwbaar vermogen.;De Shimano Nexus Inter 5-E naaf biedt het perfecte versnellingenbereik voor een e-bike.;Vee Rubber Speedster 26×2.8″” banden garanderen een soepel rijgevoel.;De Tektro hydraulische schijfremmen voor en achter bieden vlotte en veilige remkracht.;
| Gewicht | 39 kg |
|---|---|
| Jaar | 2022 |
| Maat | 26" wheel, met 26" wielen |
| Kleur | Matte Nautilus Blue |
| Aantal versnellingen | 1 |
| Accu locatie | CARRIER |
| Accu oplaadbaar in fiets | 1 |
| Frame Type | UNI |
| Handvatbediening | 1 |
| Hoofdkleur | Blauw |
| Leverstatus | Niet meer leverbaar |
| Materiaal | ALUMINIUM |
| Merk accu | BOSCH |
| Merk banden | MERKLOOS |
| Merk casette | SHIMANO |
| Merk crankset | PROWHEEL |
| Merk display | BOSCH |
| Merk handvattape | MERKLOOS |
| Merk headset | MERKLOOS |
| Merk ketting | KMC |
| Merk motor | BOSCH |
| Merk powertrain | BOSCH |
| Merk remmen primair achter | TEKTRO |
| Merk remmen voor | TEKTRO |
| Merk shifters | SHIMANO |
| Merk spatborden | MERKLOOS |
| Merk standaard | ONBEKEND |
| Merk stuur | ELECTRA |
| Merk stuurpen | MERKLOOS |
| Merk verlichting achter | SPANNINGA |
| Merk verlichting voor | SPANNINGA |
| Merk versnellingen | SHIMANO |
| Merk voorvork | ELECTRA |
| Merk wielen | ONBEKEND |
| Merk zadel | MERKLOOS |
| Merk zadelpen | MERKLOOS |
| Model casette | Shimano 30T |
| Model crankset | ProWheel lichtmetaal, 170 mm lengte |
| Model handvattape | Custom |
| Model headset | 1 1/8" Ahead, staal |
| Model ketting | KMC Z1EHX vernikkeld |
| Model motor | Bosch Performance Line Cruise, 250 Watt, 65 Nm, 25 km/u |
| Model remmen primair achter | Tektro hydraulische schijfrem // Tektro hydraulische schijfrem Shimano RT10, centerlock, 180 mm Voor/achter: 180 mm |
| Model remmen voor | Tektro hydraulische schijfrem // Tektro hydraulische schijfrem Shimano RT10, centerlock, 180 mm Voor/achter: 180 mm |
| Model shifters | Shimano Nexus 5-speed draaischakelaar met optisch display |
| Model spatborden | Gelakt lichtmetaal |
| Model standaard | Lichtmetaal, dubbele poot |
| Model stuur | Electra attitude |
| Model stuurpen | 4-bouts zonder schroefdraad |
| Model verlichting achter | Spanninga led |
| Model verlichting voor | Spanninga led |
| Model versnellingen | Shimano Nexus 5-speed internal w/center lock disc brake 36h |
| Model voorvork | Hi-ten stalen unikroon |
| Model wielen | Geanodiseerd lichtmetaal 26" x 36-gaats Lichtmetaal lageflens met centerlock schijfrembevestiging, 36-gaats Shimano Nexus 5-speed internal w/center lock disc brake 36h |
| Model zadel | Retro kunstleer, dubbele veer |
| Model zadelpen | Lichtmetaal micro-verstelbaar, 27,2×400 mm |
| Motor locatie | TRAPAS |
| Type accu | Bosch Powerpack Performance 500 sur tube diagonal |
| Type bediening | HANDLEBAR |
| Type elektrische fiets | NORMAAL |
| Type remmen primair achter | Schijfrem met hydraulische bediening |
| Type remmen voor | Schijfrem met hydraulische bediening |
| Type sensor | A |
| Type versnellingen | NAAF |
| Walkassist | 1 |
| Wielmaat | 26 |
| Merk | Electra |