CUBE NULANE PRO GREY/CHROME 56 CM
Rijden met de Nulane Pro is fietsen in z’n meest elementaire vorm. Alhoewel, dat ‘elementair’ moeten we wellicht toch wat relativeren. Ondanks z’n kale verschijning hebben we deze bike namelijk gemaakt van topmaterialen, inclusief een carbon voorvork met steekas. En is-ie uitgerust met louter functionele componenten. Zoals een soepele en slijtvaste Cues-aandrijflijn van Shimano met 1×9 versnellingen, een paar betrouwbare hydraulische schijfremmen en lichtrollende banden van Schwalbe. Maar voor de rest is-ie natuurlijk vooral heel vlot, zowel tijdens de dagelijkse rit naar de zaak als tijdens het trainingsrondje in het weekend.
Frame omschrijving
We wilden de Nulane zo licht mogelijk hebben. Maar uiteraard zonder in te leveren op stijfheid, sterkte en rijdynamiek. Onze constructeurs creëerden daarom een diamantframe van double-butted aluminium, met steekas, flat-mount schijfrembevestiging en zelfs een stabiel montagepunt voor een eventuele achterstandaard. Als kers op de taart monteerden ze een carbon voorvork. Licht, stijf en comfortabel en uiteraard uitgerust met steekas voor vlijmscherp sturen. Zelfs aan nokjes voor een lowrider is gedacht.
| Gewicht | 14,08 kg |
|---|---|
| Jaar | 2026 |
| Kleur | Grey/chrome |
| Aantal versnellingen | 9 |
| Frame Type | HEREN |
| Hoofdkleur | Grijs |
| Leverstatus | Op voorraad bij leverancier |
| Materiaal | ALUMINIUM |
| Merk casette | SHIMANO |
| Merk crankset | ACID |
| Merk derailleur achter | SHIMANO |
| Merk handvattape | ACID |
| Merk headset | VP |
| Merk ketting | KMC |
| Merk remmen primair achter | TEKTRO |
| Merk remmen voor | TEKTRO |
| Merk shifters | SHIMANO |
| Merk stuur | CUBE |
| Merk stuurpen | CUBE |
| Merk versnellingen | SHIMANO |
| Merk voorvork | CUBE |
| Merk wielen | ACID |
| Merk zadel | ACID |
| Merk zadelpen | CUBE |
| Merk zadelpenklem | CUBE |
| Model casette | Cues CS-LG300, 11-46T |
| Model crankset | Gravel Pro, 40T |
| Model derailleur achter | Cues RD-U4000-GS, 9-Speed |
| Model handvattape | Travel |
| Model headset | Z-t, Top Zero-Stack 1 1/8" (OD 44mm), Bottom Integrated 1 1/4" |
| Model ketting | xGlide |
| Model remmen primair achter | HD-R280, Hydr. Disc, Flat Mount (160) |
| Model remmen voor | HD-R280, Hydr. Disc, Flat Mount (160) |
| Model shifters | Cues SL-U4010, Rapidfire-Plus |
| Model stuur | Flat Race Bar, 660mm |
| Model stuurpen | Performance Stem SLX, FPI-Link, 31.8mm |
| Model versnellingen | Cues |
| Model voorvork | TS Disc, Full Carbon, Taper, Flat Mount, 12x100mm |
| Model wielen | EX25, 28H, Disc, Tubeless Ready |
| Model zadel | Nuance Lite |
| Model zadelpen | Performance Post, 27.2mm |
| Model zadelpenklem | Seatpost clamp |
| Type remmen primair achter | Schijfrem met hydraulische bediening |
| Type remmen voor | Schijfrem met hydraulische bediening |
| Type versnellingen | DERAILLEUR |
| Wielmaat | 28 |
| Merk | Cube |