CUBE ACID 200 CMPT BLUE/ORANGE 2021 20″
Kinderen kunnen hun fiets flink op de proef stellen. Niet omdat ze ’m niet leuk vinden, maar juíst omdat er zo van houden. De Acid CMPT 200 kan hun ongebreidelde enthousiasme probleemloos aan. Met echte derailleurversnellingen, maar dan bedient door een praktische draaischakelaar. En betrouwbare V-brakes, met kleinere remhendels. Zo leren ze spelenderwijs versnellen en vertragen. In alles een mountainbike, maar dan kleiner. Het enige dat nog ontbreekt is een avontuurlijke berijder.
| Gewicht | 11,5 kg |
|---|---|
| Jaar | 2021 |
| Kleur | Blue/orange |
| Aantal versnellingen | 7 |
| Frame Type | KINDKLEUTER |
| Hoofdkleur | Blauw |
| Leverstatus | Niet meer leverbaar |
| Materiaal | ALUMINIUM |
| Merk banden | CUBE |
| Merk casette | SUNRACE |
| Merk crankset | PROWHEEL |
| Merk derailleur achter | SHIMANO |
| Merk handvattape | VELO |
| Merk ketting | KMC |
| Merk remmen primair achter | CUBE |
| Merk remmen voor | CUBE |
| Merk shifters | SHIMANO |
| Merk stuur | CUBE |
| Merk stuurpen | CUBE |
| Merk versnellingen | SHIMANO |
| Merk voorvork | CUBE |
| Merk zadel | CUBE |
| Merk zadelpen | CUBE |
| Merk zadelpenklem | CUBE |
| Model banden | IMPAC Smartpac, 2.1 |
| Model casette | MFM300.7, 13-34T |
| Model crankset | 32T, 127mm with Chainguard, Aluminium |
| Model derailleur achter | RD-TY200, 7-Speed |
| Model headset | A-Headset |
| Model ketting | HV500 |
| Model remmen primair achter | Alloy V-Brake with Powermodulator |
| Model remmen voor | Alloy V-Brake with Powermodulator |
| Model shifters | SL-RS45 Revo Shift |
| Model stuur | Aluminium Lite, 560mm |
| Model stuurpen | Aluminium Lite |
| Model versnellingen | RD-TY200, 7-Speed |
| Model voorvork | Rigid Hi-Ten fork |
| Model zadel | Kid |
| Model zadelpen | Aluminium Lite |
| Type remmen primair achter | V-Brake (en cantilever)met kabelbediening |
| Type remmen voor | V-Brake (en cantilever)met kabelbediening |
| Type versnellingen | DERAILLEUR |
| Wielmaat | 20 |
| Merk | Cube |