CUBE ACID 240 HYBRID ROOKIE PRO 400 AT 2021 24″
Waarom zouden alleen volwassenen lol mogen hebben van e-power? De Acid 240 Hybrid Rookie brengt de kracht van een Bosch Active aandrijflijn binnen bereik van je kids. Je geeft ze daarmee een extra power-boost, zodat jou nu makkelijk kunnen bijhouden. Ondanks de compactere afmetingen doet deze fiets qua constructie in niets onder voor de grote Acid Hybrids. Een Suntour XCT JR voorvork strijkt oneffenheden glad, de soepel schakelende Shimano 9-speed transmissie brengt de trapondersteuning harmonieus op het achterwiel over. Met het hele gezin op pad? Geen probleem!
| Jaar | 2021 |
|---|---|
| Kleur | Action Team |
| Aantal versnellingen | 9 |
| Accu ampere uur | 11 |
| Accu locatie | FRAME |
| Accu voltage | 36 |
| Frame Type | KINDKLEUTER |
| Gemiddeld actieradius | 71 |
| Hoofdkleur | Action Team |
| Leverstatus | Niet meer leverbaar |
| Materiaal | ALUMINIUM |
| Merk accu | BOSCH |
| Merk banden | SCHWALBE |
| Merk casette | SHIMANO |
| Merk crankset | ACID |
| Merk derailleur achter | SHIMANO |
| Merk display | BOSCH |
| Merk handvattape | CUBE |
| Merk ketting | KMC |
| Merk motor | BOSCH |
| Merk remmen primair achter | SHIMANO |
| Merk remmen voor | SHIMANO |
| Merk shifters | SHIMANO |
| Merk stuur | CUBE |
| Merk stuurpen | CUBE |
| Merk versnellingen | SHIMANO |
| Merk voorvork | SUNTOUR |
| Merk zadel | CUBE |
| Merk zadelpen | CUBE |
| Merk zadelpenklem | CUBE |
| Model banden | Smart Sam, Active, 2.35 |
| Model casette | CS-HG201, 11-36T |
| Model crankset | E-Crank, 38T, 160mm |
| Model derailleur achter | RD-M3100-SGS, 9-Speed |
| Model headset | FPH863, Semi-Integrated |
| Model ketting | X9 |
| Model motor | Drive Unit Active Generation 3 (40Nm) Cruise (250Watt) Youth Edition (20km/h) |
| Model remmen primair achter | BR-MT200, Hydr. Disc Brake (180/160) |
| Model remmen voor | BR-MT200, Hydr. Disc Brake (180/160) |
| Model shifters | SL-M2010-9R, Rapidfire-Plus |
| Model stuur | Aluminium, 580mm, 25.4 |
| Model stuurpen | Aluminium Lite |
| Model versnellingen | RD-M3100-SGS, 9-Speed |
| Model voorvork | XCT JR, 80mm |
| Model zadel | Kid |
| Model zadelpen | Performance Post, 30.9mm |
| Model zadelpenklem | Varioclose, 34.9mm |
| Motor locatie | TRAPAS |
| Type accu | LI-ION |
| Type bediening | STUUR |
| Type elektrische fiets | NORMAAL |
| Type remmen primair achter | Schijfrem met hydraulische bediening |
| Type remmen voor | Schijfrem met hydraulische bediening |
| Type versnellingen | DERAILLEUR |
| Wattage motor | 250.00 |
| Wielmaat | 24 |
| Merk | Cube |