CUBE ACID 240 HYBRID ROOKIE SL400 PET/WHI 2021 24″
Kinderen zijn niet dom. Ze zien waar pa en ma op rijden. En dan komt er vroeger of later het moment dat ze hetzelfde willen hebben. Dat kan; de Acid 240 Hybrid Rookie SL heeft dezelfde Bosch aandrijflijn en accu als veel van onze grote-mensen-modellen. Daarmee rijden kleine bikers verder, sneller en langer – fijn als je er met het hele gezin op uit wilt trekken. De rest is ook tiptop in orde. Zoals de soepel schakelende 10-speed Shimano aandrijflijn. Of de verende Suntour XCR voorvork met luchtvering. Omdat de bike in handen van een enthousiaste bestuurder best wel snel kan zijn, hebben we ’m uitgerust met betrouwbare hydraulische schijfremmen van Shimano.
| Jaar | 2021 |
|---|---|
| Kleur | Petrol/white |
| Aantal versnellingen | 10 |
| Accu ampere uur | 11 |
| Accu locatie | FRAME |
| Accu voltage | 36 |
| Frame Type | KINDKLEUTER |
| Gemiddeld actieradius | 90 |
| Hoofdkleur | Wit |
| Leverstatus | Niet meer leverbaar |
| Materiaal | ALUMINIUM |
| Merk accu | BOSCH |
| Merk banden | SCHWALBE |
| Merk casette | SHIMANO |
| Merk crankset | ACID |
| Merk derailleur achter | SHIMANO |
| Merk display | BOSCH |
| Merk handvattape | CUBE |
| Merk ketting | KMC |
| Merk motor | BOSCH |
| Merk remmen primair achter | MAGURA |
| Merk remmen voor | MAGURA |
| Merk shifters | SHIMANO |
| Merk stuur | CUBE |
| Merk stuurpen | CUBE |
| Merk versnellingen | SHIMANO |
| Merk voorvork | SUNTOUR |
| Merk zadel | CUBE |
| Merk zadelpen | CUBE |
| Merk zadelpenklem | CUBE |
| Model banden | Smart Sam, Kevlar, 2.35 |
| Model casette | Deore CS-M4100, 11-42T |
| Model crankset | E-Crank, 38T, 160mm |
| Model derailleur achter | Deore RD-M4120-SGS, 10-Speed |
| Model headset | FPH863, Semi-Integrated |
| Model ketting | X10 |
| Model motor | Drive Unit Active Generation 3 (40Nm) Cruise (250Watt) Youth Edition (20km/h) |
| Model remmen primair achter | MT Thirty, Front 2-Piston/Rear 2-Piston, Hydr. Disc Brake (180/160) |
| Model remmen voor | MT Thirty, Front 2-Piston/Rear 2-Piston, Hydr. Disc Brake (180/160) |
| Model shifters | Deore SL-M4100R, Rapidfire-Plus |
| Model stuur | Aluminium, 580mm, 25.4 |
| Model stuurpen | Aluminium Lite |
| Model versnellingen | Deore RD-M4120-SGS, 10-Speed |
| Model voorvork | XCR LO Air JR, 80mm |
| Model zadel | Kid |
| Model zadelpen | Performance Post, 30.9mm |
| Model zadelpenklem | Varioclose, 34.9mm |
| Motor locatie | TRAPAS |
| Type accu | LI-ION |
| Type bediening | STUUR |
| Type elektrische fiets | NORMAAL |
| Type remmen primair achter | Schijfrem met hydraulische bediening |
| Type remmen voor | Schijfrem met hydraulische bediening |
| Type versnellingen | DERAILLEUR |
| Wattage motor | 250.00 |
| Wielmaat | 24 |
| Merk | Cube |