CUBE AIM EX GREY/RED 2023 XL
Hoe het komt dat de Aim EX er zo snel uitziet? Omdat-ie ook echt snel is! Maar zonder z’n veelzijdige karakter tekort te doen. De 2×10-transmissie van Shimano biedt een breed versnellingsbereik, de krachtige schijfremmen en de lichtrollende maar gripvaste banden stellen je in staat altijd veilig tot stilstand te komen. Voorin hangt een soepele verende voorvork, die je desgewenst in steile beklimmingen kunt blokkeren. En of je nu kort of lang bent, dankzij ons befaamde SizeSplit-systeem vind je altijd een passende maat. Tot slot: mocht je een verstelbare zadelpen willen monteren: we hebben al een kabeldoorvoer in het frame aangebracht. De fraaie en doordachte detaillering maakt van de Aim een echte blikvanger. Check bijvoorbeeld de gladde lasnaden, de integratie van standaard- en schrijfrembevestiging en de eveneens geïntegreerde montagepunten voor ACID-achterspatborden en -bagagedragers. Het frame biedt bovendien volop bewegingsvrijheid en ruimte voor 2.25 inch banden. En dan is er nog ons befaamde SizeSplit-systeem; of je nu kort bent of lang, je vindt altijd een perfect passende maat. Uiteraard lopen de kabels netjes binnendoor, voor een verzorgd uiterlijk en minder onderhoud. Tot slot: mocht je een verstelbare zadelpen willen monteren: we hebben al een kabeldoorvoer in het frame aangebracht.
| Gewicht | 17,22 kg |
|---|---|
| Jaar | 2024 |
| Kleur | Grey/red |
| Aantal versnellingen | 20 |
| Frame Type | HEREN |
| Hoofdkleur | Grijs |
| Leverstatus | Niet meer leverbaar |
| Materiaal | ALUMINIUM |
| Merk casette | SUNRACE |
| Merk crankset | SHIMANO |
| Merk derailleur achter | SHIMANO |
| Merk derailleur voor | SHIMANO |
| Merk handvattape | ACID |
| Merk headset | CUBE |
| Merk ketting | KMC |
| Merk remmen primair achter | SHIMANO |
| Merk remmen voor | SHIMANO |
| Merk shifters | SHIMANO |
| Merk stuur | CUBE |
| Merk stuurpen | CUBE |
| Merk versnellingen | SHIMANO |
| Merk voorvork | CUBE |
| Merk zadel | NATURAL FIT |
| Merk zadelpen | CUBE |
| Merk zadelpenklem | CUBE |
| Model casette | CSM52, 11-42T |
| Model crankset | Deore FC-M4100, 36X26T |
| Model derailleur achter | Deore RD-M5120-SGS, 10-Speed |
| Model derailleur voor | Deore FD-M6025-H, Downswing, 31.8mm Clamp |
| Model handvattape | React |
| Model headset | FPH868, Semi-Integrated |
| Model ketting | X10 |
| Model remmen primair achter | BR-MT200/UR300, Hydr, Disc Brake, PM/FM (160/160) |
| Model remmen voor | BR-MT200/UR300, Hydr, Disc Brake, PM/FM (160/160) |
| Model shifters | Deore SL-M5100, Rapidfire-Plus |
| Model stuur | Rise Trail Bar, 680mm |
| Model stuurpen | Performance Stem Race, 31.8mm |
| Model versnellingen | Deore RD-M5120-SGS, 10-Speed |
| Model voorvork | XCM Disc, 100mm, Remote Lockout |
| Model zadel | Venec Lite |
| Model zadelpen | Performance Post, 27.2mm |
| Model zadelpenklem | Varioclose, 31.8mm |
| Type remmen primair achter | Schijfrem met hydraulische bediening |
| Type remmen voor | Schijfrem met hydraulische bediening |
| Type versnellingen | DERAILLEUR |
| Wielmaat | 29 |
| Merk | Cube |