Cube AMS Hybrid One44 C:68X SLX, Cobalt
Tot 55 Nm trapondersteuning van Bosch in een ultralicht totaalpakket, dat is wat de AMS Hybrid ONE44 C:68X SLX in huis heeft. De nieuwe lichtgewicht Bosch SX-motor wordt gecombineerd met een lichte, volledig geïntegreerde 400 Wh accu, een geïntegreerde display en een mini-remote naast het linker handvat. Shimano’s befaamde XT-groep verzorgt het versnellen en vertragen, met een breedbandige 12-speed transmissie en krachtige en betrouwbare hydraulische schijfremmen. Fox Performance-veerelementen, met in de voorvork een Grip-demper, strijken de trail glad en verzorgen de grip, daarbij geholpen door een paar brede Schwalbe-banden (Nobby Nic en Wicked Will) rondom een set lichte Evolution SL A.30-wielen van Newmen. Hoe compleet wil je het hebben?.
Frame omschrijving
0
| Gewicht | 22,18 kg |
|---|---|
| Jaar | 2024 |
| Kleur | Cobalt |
| Aantal versnellingen | 12 |
| Accu oplaadbaar in fiets | 1 |
| Frame Type | UNI |
| Gemiddeld actieradius | 65 |
| Hoofdkleur | Grijs |
| Leverstatus | Niet meer leverbaar |
| Materiaal | CARBON |
| Merk accu | BOSCH |
| Merk casette | SHIMANO |
| Merk crankset | E_THIRTEEN |
| Merk derailleur achter | SHIMANO |
| Merk handvattape | ACID |
| Merk headset | ACROS |
| Merk ketting | SHIMANO |
| Merk motor | BOSCH |
| Merk remmen primair achter | SHIMANO |
| Merk remmen voor | SHIMANO |
| Merk shifters | SHIMANO |
| Merk stuur | NEWMEN |
| Merk stuurpen | NEWMEN |
| Merk versnellingen | SHIMANO |
| Merk voorvork | FOX |
| Merk wielen | NEWMEN |
| Merk zadel | NATURAL FIT |
| Merk zadelpen | CUBE |
| Merk zadelpenklem | CUBE |
| Minimum bereik | 24 |
| Model casette | XT CS-M8100, 10-51T |
| Model crankset | Helix Race Alloy e*spec Crank, 32T |
| Model derailleur achter | XT RD-M8100-SGS, ShadowPlus, 12-Speed |
| Model handvattape | Disrupt, Soft Compound |
| Model headset | AZF-675, ICR (Integrated Cable Routing) Zero-Stack 1 1/2" (ZS 56mm), Bottom Zero-Stack 1 1/2" (ZS 56mm), Fiber Inserts for Angle Adjustment |
| Model ketting | CN-M8100 |
| Model motor | Drive Unit Performance SX (55Nm) Cruise (250 Watt), Smart System |
| Model remmen primair achter | XT BR-M8120/BR-M8100, Hydr. Disc Brake (203/180) |
| Model remmen voor | XT BR-M8120/BR-M8100, Hydr. Disc Brake (203/180) |
| Model shifters | XT SL-M8100-IR, Direct Attach |
| Model stuur | Advanced 318.25, Carbon, 780mm |
| Model stuurpen | Evolution SL 318.4, 31.8mm |
| Model versnellingen | XT |
| Model voorvork | 34 Float Performance GRIP, 3-Position w/ Micro Adjust, Tapered, 15x110mm, 140mm |
| Model wielen | Evolution SL E.G. 30, 28/28 Spokes, 15x110mm/12x148mm, Tubeless Ready |
| Model zadel | Nuance SL |
| Model zadelpen | Dropper Post, Handlebar Lever, Internal Cable Routing, 31.6mm |
| Model zadelpenklem | Screwlock, 34.9mm |
| Type accu | CompactTube 400 |
| Type elektrische fiets | NORMAAL |
| Type remmen primair achter | Schijfrem met hydraulische bediening |
| Type remmen voor | Schijfrem met hydraulische bediening |
| Type versnellingen | DERAILLEUR |
| Wielmaat | 29 |
| Merk | Cube |