CUBE ATTAIN PRO NAUTICA/PRISM 56 CM
Schijfremmen remmen beter, om dat te weten hoef je geen ingenieur te zijn. Op de Attain Pro vind je daarom een paar betrouwbare mechanische schijfremmen en gripvaste Continental Gran Prix-banden met een breedte van 30 millimeter. Daarmee hou je alles onder controle, zelfs als het regent. Ook het schakelgebeuren is goed geregeld, met Shimano’s Claris-transmissie met 2×8 soepele versnellingen. Uiteraard vormen frame en vork de basis. De eerste is van hoogwaardig aluminium, de tweede van lichtgewicht carbon en samen brengen ze snelheid en comfort. Dus waar ga jij komend weekend rijden?
Frame omschrijving
Het semi-aeroframe van de Attain, dat is gemaakt van hoogwaardig 6061-aluminium, biedt zowel snelheid als comfort. De druppelvormige onderbuis verlaagt de luchtweerstand. Kabels zitten ook niet in de weg; die lopen mooi door het frame heen. Ook de gladde lasnaden dragen bij aan de premium uitstraling. En wat dacht je van de geïntegreerde zadelpenklem? Natuurlijk is de balhoofdbuis conisch en vind je voor en achter steekassen. Daardoor laten bochten zich met chirurgische precisie aansturen. Ook niet onbelangrijk: de slanke staande achtervork, de hoogwaardige carbon voorvork en banden tot 32 millimeter houden je langer fris.
| Gewicht | 14,58 kg |
|---|---|
| Jaar | 2026 |
| Kleur | NAUTICA/PRISM |
| Aantal versnellingen | 16 |
| Frame Type | UNI |
| Hoofdkleur | Blauw |
| Leverstatus | Op voorraad bij leverancier |
| Materiaal | ALUMINIUM |
| Merk casette | SHIMANO |
| Merk crankset | SHIMANO |
| Merk derailleur achter | SHIMANO |
| Merk derailleur voor | SHIMANO |
| Merk handvattape | ACID |
| Merk headset | ACROS |
| Merk ketting | KMC |
| Merk remmen primair achter | TEKTRO |
| Merk remmen voor | TEKTRO |
| Merk stuur | ACID |
| Merk stuurpen | CUBE |
| Merk versnellingen | SHIMANO |
| Merk voorvork | CUBE |
| Merk wielen | ACID |
| Merk zadel | ACID |
| Merk zadelpen | CUBE |
| Merk zadelpenklem | CUBE |
| Model casette | CS-HG31, 11-34T |
| Model crankset | Claris FC-R2000, 50x34T |
| Model derailleur achter | Claris RD-R2000-GS, 8-Speed |
| Model derailleur voor | Claris FD-R2000-BM, 31.8mm |
| Model handvattape | Bartape CC 3.0 |
| Model headset | Top Integrated 1 1/2" w/ Integrated Cable Routing, Bottom Integrated 1 1/4" |
| Model ketting | Z8.3 |
| Model remmen primair achter | MD-C310C, Flat Mount |
| Model remmen voor | MD-C310C, Flat Mount |
| Model stuur | Road Omne 31.8 5° 120 NF |
| Model stuurpen | CIS Stem w/ Cable Routing, FPI-Link |
| Model versnellingen | Claris |
| Model voorvork | CSL Race Disc, Full Carbon, 1 1/8" – 1 1/4" Tapered, Flat Mount, 12x100mm |
| Model wielen | Pro RA 2.3 Aero Disc, 28/28 Spokes, 6-Bolt, 12x100mm/12x142mm, Tubeless Ready |
| Model zadel | Nuance Lite |
| Model zadelpen | Performance Post, 27.2mm |
| Model zadelpenklem | Seatpost clamp |
| Type remmen primair achter | Schijfrem met kabelbediening |
| Type remmen voor | Schijfrem met kabelbediening |
| Type versnellingen | DERAILLEUR |
| Wielmaat | 28 |
| Merk | Cube |