CUBE ATTENTION SLX SILVERGREY/LIME 2023, Silvergrey/lime
Met de Attention SLX zetten we een nieuw ijkpunt neer als het gaat om value-for-money en prestaties. Met z’n lichte maar stijve frame is deze moderne hardtail perfect in balans. Bij zo’n hoogwaardig frame horen passende componenten, zoals een luchtgeveerde RockShox-voorvork, krachtige schijfremmen en gripvaste banden. En wat dacht je van de sublieme 1×12-aandrijflijn van Shimano? Met deze mountainbike kun je iedere offroad-situatie aan. De fraaie en doordachte detaillering maakt van de Attention een echte blikvanger. Check bijvoorbeeld de gladde lasnaden, de integratie van standaard- en schrijfrembevestiging en de eveneens geïntegreerde montagepunten voor ACID-achterspatborden en -bagagedragers. Het frame biedt bovendien volop bewegingsvrijheid en ruimte voor 2.25 inch banden. En dan is er nog ons befaamde SizeSplit-systeem; of je nu kort bent of lang, je vindt altijd een perfect passende maat. Uiteraard lopen de kabels netjes binnendoor, voor een verzorgd uiterlijk en minder onderhoud. Tot slot: mocht je een verstelbare zadelpen willen monteren: we hebben al een kabeldoorvoer in het frame aangebracht.
| Gewicht | 16,18 kg |
|---|---|
| Jaar | 2023 |
| Maat | 47 cm, 51 cm, 56 cm, 61 cm |
| Kleur | Silvergrey/lime, Sea/Orange |
| Aantal versnellingen | 12 |
| Frame Type | HEREN |
| Hoofdkleur | Grijs |
| Leverstatus | Op voorraad bij leverancier |
| Materiaal | ALUMINIUM |
| Merk casette | SHIMANO |
| Merk crankset | SHIMANO |
| Merk derailleur achter | SHIMANO |
| Merk handvattape | ACID |
| Merk headset | CUBE |
| Merk ketting | SHIMANO |
| Merk remmen primair achter | SHIMANO |
| Merk remmen voor | SHIMANO |
| Merk shifters | SHIMANO |
| Merk stuur | CUBE |
| Merk stuurpen | CUBE |
| Merk versnellingen | SHIMANO |
| Merk voorvork | ROCKSHOX |
| Merk zadel | NATURAL FIT |
| Merk zadelpen | CUBE |
| Merk zadelpenklem | CUBE |
| Model casette | Deore CS-M6100, 10-51T |
| Model crankset | FC-MT511, 32T, Boost |
| Model derailleur achter | XT RD-M8100-SGS, ShadowPlus, 12-Speed |
| Model handvattape | React |
| Model headset | FPH868, Semi-Integrated |
| Model ketting | CN-M6100 |
| Model remmen primair achter | BR-MT200/UR300, Hydr, Disc Brake, PM/FM (180/160) |
| Model remmen voor | BR-MT200/UR300, Hydr, Disc Brake, PM/FM (180/160) |
| Model shifters | Deore SL-M6100, Rapidfire-Plus |
| Model stuur | Rise Trail Bar, 680mm |
| Model stuurpen | Performance Stem SLX, 31.8mm |
| Model versnellingen | XT RD-M8100-SGS, ShadowPlus, 12-Speed |
| Model voorvork | Judy Silver TK Air, 100mm, PopLoc |
| Model zadel | Venec Lite |
| Model zadelpen | Performance Post, 27.2mm |
| Model zadelpenklem | Varioclose, 31.8mm |
| Type remmen primair achter | Schijfrem met hydraulische bediening |
| Type remmen voor | Schijfrem met hydraulische bediening |
| Type versnellingen | DERAILLEUR |
| Wielmaat | 29 |
| Merk | Cube |