CUBE CARGO HYBRID 500 FLASHGREY/BLACK 2023 20"
We sjouwen wat af. Zou het niet mooi zijn, als dat kan zonder herrie en luchtvervuiling? De Cargo Hybrid 500 maakt het mogelijk. Spullen of kinderen, het kan allemaal mee. Moeiteloos, want de Bosch Cargo Line-aandrijving en de traploze versnellingsnaaf leveren een krachtige ondersteuning en passende versnellingen. De bagagebak, met optionele kinderzitjes, is gemaakt van taai maar dempend polypropyleen-schuim. Met ballonbanden van Schwalbe en een speciale verende voorvork van Suntour zijn grip en comfort verzekert, extra krachtige Magura-schijfremmen brengen jou en je fiets plus bagage altijd veilig tot stilstand, zelfs als het regent. Uiteraard zijn we spatborden, verlichting en een stabiele standaard niet vergeten. Sluit je ook aan bij de mobiele revolutie.De Cargo Hybrid is een stabiele en praktische werkfiets voor het vervoer van spullen en mensen, tot in totaal 220 kilo. Het kleine voorwiel en het grote achterwiel zijn opgehangen in een aluminium frame, dat stevig genoeg is om twee kinderen veilig mee te vervoeren. Onderin de fiets ligt – heel onopvallend – de speciale cargo-aandrijflijn van Bosch. De accu’s zijn centraal ondergebracht, voor uitgebalanceerde rijeigenschappen en een goede toegankelijkheid. De Cargo Hybrid biedt een nieuwe manier van transport in de stad. Wij zijn er trots op en we zijn er zeker van, dat jij dat ook zult zijn.
| Gewicht | 58,1 kg |
|---|---|
| Jaar | 2025 |
| Kleur | Flashgrey/black |
| Accu oplaadbaar in fiets | 1 |
| Frame Type | UNI |
| Gemiddeld actieradius | 70 |
| Hoofdkleur | Grijs |
| Leverstatus | Op voorraad bij leverancier |
| Materiaal | ALUMINIUM |
| Merk accu | BOSCH |
| Merk casette | ENVIOLO |
| Merk crankset | ACID |
| Merk display | BOSCH |
| Merk handvattape | ACID |
| Merk headset | CUBE |
| Merk ketting | KMC |
| Merk motor | BOSCH |
| Merk remmen primair achter | MAGURA |
| Merk remmen voor | MAGURA |
| Merk shifters | ENVIOLO |
| Merk spatborden | ACID |
| Merk standaard | CUBE |
| Merk stuur | CUBE |
| Merk stuurpen | CUBE |
| Merk verlichting achter | ACID |
| Merk verlichting voor | ACID |
| Merk versnellingen | ENVIOLO |
| Merk voorvork | SUNTOUR |
| Merk zadel | NATURAL FIT |
| Merk zadelpen | NEWMEN |
| Merk zadelpenklem | CUBE |
| Minimum bereik | 39 |
| Model casette | 20T |
| Model crankset | E-Crank, 170mm, 38T |
| Model handvattape | Travel Comfort Gripshift |
| Model headset | H835D3, semi-integrated with sealed bearings and Cane Creek Viscoset |
| Model ketting | Z610 |
| Model motor | Drive Unit Cargo Line Generation 4 (85Nm) Cruise (250Watt) |
| Model remmen primair achter | CMe, Hydr. Disc Brake (180/203) |
| Model remmen voor | CMe, Hydr. Disc Brake (180/203) |
| Model shifters | Cargo manual |
| Model spatborden | 75 |
| Model standaard | Cargo Kickstand |
| Model stuur | Comfort Trail Bar, 680mm |
| Model stuurpen | BySchulz Speedlifter Classic |
| Model verlichting achter | Mudguard Rear Light PRO-E, 12V, DC |
| Model verlichting voor | Front Light PRO-E 110, 5-16V, DC |
| Model versnellingen | Cargo |
| Model voorvork | MOBIE CARGO, 80mm |
| Model zadel | Sequence+ Comfort |
| Model zadelpen | Evolution, 30.9mm |
| Model zadelpenklem | Varioclose, 34.9mm |
| Type accu | PowerPack 500 |
| Type bediening | HANDLEBAR |
| Type elektrische fiets | NORMAAL |
| Type remmen primair achter | Schijfrem met hydraulische bediening |
| Type remmen voor | Schijfrem met hydraulische bediening |
| Type versnellingen | NAAF |
| Wielmaat | 27 |
| Merk | Cube |