Cube CROSS RACE BLACK/RED 2021, black/red
Veldrijden bestaat uit modder, gras, modder, obstakels en nog meer modder. Veldrijden is jezelf het snot voor de ogen trappen in het koudste deel van het jaar, tot je enkels door de blubber ploegen met een fiets over je schouder. En veldrijden is dikke pret. Daarom hebben we de Cross Race gecreëerd. De afmontage is gericht op degelijkheid en functionaliteit, met Shimano Tiagra 2×10 voor de aandrijving, onderhoudsvriendelijke schijfremmen, een carbon voorvork, sterke CUBE crosswielen en een set bandjes van Schwalbe.
| Jaar | 2021 |
|---|---|
| Maat | 50 cm, 53 cm, 56 cm, 58 cm, 61 cm |
| Kleur | Black/red |
| Aantal versnellingen | 20 |
| Frame Type | HEREN |
| Hoofdkleur | Rood |
| Leverstatus | Niet meer leverbaar |
| Materiaal | ALUMINIUM |
| Merk banden | SCHWALBE |
| Merk casette | SHIMANO |
| Merk crankset | SHIMANO |
| Merk derailleur achter | SHIMANO |
| Merk derailleur voor | SHIMANO |
| Merk handvattape | CUBE |
| Merk ketting | KMC |
| Merk remmen primair achter | TRP |
| Merk remmen voor | TRP |
| Merk stuur | CUBE |
| Merk stuurpen | CUBE |
| Merk versnellingen | SHIMANO |
| Merk voorvork | CUBE |
| Merk wielen | CUBE |
| Merk zadel | NATURAL FIT |
| Merk zadelpen | CUBE |
| Merk zadelpenklem | CUBE |
| Model banden | X-One Allround, Performance Kevlar, 33-622 |
| Model casette | CS-HG500, 11-34T |
| Model crankset | Tiagra FC-4700, 50x34T, 170mm (XS), 172.5mm (S/M), 175mm (L/XL) |
| Model derailleur achter | Tiagra RD-4700GS, 10-Speed |
| Model derailleur voor | Tiagra FD-4700, 31.8mm Clamp |
| Model handvattape | Grip Control |
| Model headset | Z-t, Top Zero-Stack 1 1/8" (OD 44mm), Bottom Integrated 1 1/4" |
| Model ketting | X10 |
| Model remmen primair achter | Spyre MD-C610C, Flat Mount (160/160) |
| Model remmen voor | Spyre MD-C610C, Flat Mount (160/160) |
| Model stuur | Compact Race Bar |
| Model stuurpen | Performance Stem SL, 31.8mm |
| Model versnellingen | Tiagra RD-4700GS, 10-Speed |
| Model voorvork | Cross Race Disc, Full Carbon, 1 1/8" – 1 1/4" Tapered, Flat Mount |
| Model wielen | RA 0.8 CX |
| Model zadel | Venec Lite |
| Model zadelpen | Performance Post, 27.2mm |
| Model zadelpenklem | Screwlock, 31.8mm |
| Type remmen primair achter | Schijfrem met kabelbediening |
| Type remmen voor | Schijfrem met kabelbediening |
| Type versnellingen | DERAILLEUR |
| Wielmaat | 28 |
| Merk | Cube |