Cube CROSS RACE PRO GREY/FLASHYELLOW 2021, grey/flashyellow
Door de modder crossen is zwaar. Voor de aandrijving en de hydraulische remmerij van de geheel vernieuwde Cross Race Pro pakten we daarom Shimano’s werkpaard 105. Altijd betrouwbaar schakelen en remmen, ook al komt de modder tot aan je wielassen. De sterke crosswielen komen uit eigen keuken, Schwalbe levert de snelle maar veelzijdige X-One bandjes. Laat het veldrijseizoen maar beginnen, met de Cross Race Pro ben je er klaar voor.
| Jaar | 2021 |
|---|---|
| Maat | 50 cm, 53 cm, 56 cm, 58 cm, 61 cm |
| Kleur | Grey/flashyellow |
| Aantal versnellingen | 22 |
| Frame Type | HEREN |
| Hoofdkleur | Geel |
| Leverstatus | Niet meer leverbaar |
| Materiaal | ALUMINIUM |
| Merk banden | SCHWALBE |
| Merk casette | SHIMANO |
| Merk crankset | SHIMANO |
| Merk derailleur achter | SHIMANO |
| Merk derailleur voor | SHIMANO |
| Merk handvattape | CUBE |
| Merk ketting | SHIMANO |
| Merk remmen primair achter | SHIMANO |
| Merk remmen voor | SHIMANO |
| Merk stuur | CUBE |
| Merk stuurpen | CUBE |
| Merk versnellingen | SHIMANO |
| Merk voorvork | CUBE |
| Merk wielen | CUBE |
| Merk zadel | NATURAL FIT |
| Merk zadelpen | CUBE |
| Merk zadelpenklem | CUBE |
| Model banden | X-One Allround, Performance Kevlar, 33-622 |
| Model casette | 105 CS-HG700, 11-34T |
| Model crankset | FC-RS510, 50x34T, 170mm (XS), 172.5mm (S/M), 175mm (L/XL) |
| Model derailleur achter | 105 RD-R7000-DGS, 11-Speed |
| Model derailleur voor | 105 FD-R7000, 31.8mm Clamp |
| Model handvattape | Grip Control |
| Model headset | Z-t, Top Zero-Stack 1 1/8" (OD 44mm), Bottom Integrated 1 1/4" |
| Model ketting | CN-HG601-11 |
| Model remmen primair achter | 105 BR-R7070, Hydr. Disc Brake, Flat Mount (160/160) |
| Model remmen voor | 105 BR-R7070, Hydr. Disc Brake, Flat Mount (160/160) |
| Model stuur | Compact Race Bar |
| Model stuurpen | Performance Stem SL, 31.8mm |
| Model versnellingen | 105 RD-R7000-DGS, 11-Speed |
| Model voorvork | Cross Race Disc, Full Carbon, 1 1/8" – 1 1/4" Tapered, Flat Mount |
| Model wielen | RA 0.8 CX |
| Model zadel | Venec Lite |
| Model zadelpen | Performance Post, 27.2mm |
| Model zadelpenklem | Screwlock, 31.8mm |
| Type remmen primair achter | Schijfrem met hydraulische bediening |
| Type remmen voor | Schijfrem met hydraulische bediening |
| Type versnellingen | DERAILLEUR |
| Wielmaat | 28 |
| Merk | Cube |