CUBE NUMOVE 120 RT BLACK/ORANGE 12″
Fietsen leren hoort erbij en een lichte fiets maakt dat leerproces een beetje makkelijker. Bij het ontwikkelen van de Numove 120 was het realiseren van een laag gewicht daarom een belangrijk uitgangspunt. Maar zonder in te boeten op sterkte, want een kinderfiets moet wel tegen een stootje kunnen. Ook de onderdelen zijn daarop geselecteerd. En op gebruiksgemak natuurlijk. Achteraan zit daarom een terugtraprem. En de velgrem op het voorwiel heeft een kleinere remgreep, speciaal voor kleinere handen. Maar ook de veiligheid zijn we niet vergeten: alle hoeken zijn afgerond en de ketting zit netjes onder een kettingscherm.
Frame omschrijving
Jonge fietsers verdienen een fiets die net zo goed is als die van papa en mama. Het aluminium frame en de voorvork van de Numove 120 zijn daarom specifiek ontwikkeld om zo licht mogelijk te zijn, zonder in te boeten op sterkte. Want het is en blijf wel een kinderfiets en die kunnen het soms zwaar te verduren hebben. Met z’n stabiele geometrie en onderdelen met de juiste proporties, is dit de ideale fiets om fietsen te leren.
| Gewicht | 8 kg |
|---|---|
| Jaar | 2025 |
| Kleur | Black/Orange, Blue/lime |
| Aantal versnellingen | 1 |
| Frame Type | JONGENS |
| Hoofdkleur | Blauw, Zwart |
| Leverstatus | Op voorraad bij leverancier |
| Materiaal | ALUMINIUM |
| Merk banden | SCHWALBE |
| Merk crankset | ACID |
| Merk handvattape | NATURAL FIT |
| Merk headset | CUBE |
| Merk ketting | KMC |
| Merk remmen primair achter | CUBE |
| Merk remmen voor | CUBE |
| Merk stuur | CUBE |
| Merk stuurpen | CUBE |
| Merk versnellingen | CUBE |
| Merk voorvork | CUBE |
| Merk wielen | CUBE |
| Merk zadel | CUBE |
| Merk zadelpenklem | CUBE |
| Model banden | Smart Sam, 12 x 1.4 |
| Model crankset | Numove 25T, 89mm, narrow Q-factor |
| Model handvattape | Kids 16.0 |
| Model headset | Headset |
| Model ketting | HV500 |
| Model remmen primair achter | Alloy V-Brake |
| Model remmen voor | Alloy V-Brake |
| Model stuur | KIDS 420mm, ?? 16mm |
| Model stuurpen | Aluminium Lite |
| Model versnellingen | Singlespeed |
| Model voorvork | Rigid Alloy fork |
| Model wielen | C2000, 16H |
| Model zadel | Kid incl Seatpost |
| Model zadelpenklem | Varioclose, 31.8mm |
| Type remmen primair achter | V-Brake (en cantilever)met kabelbediening |
| Type remmen voor | V-Brake (en cantilever)met kabelbediening |
| Type versnellingen | VAST |
| Wielmaat | 12 |
| Merk | Cube |