CUBE NUROAD C:62 EX OLDGREY/PRISM XL
Onontdekte routes wachten op je. En de Nuroad C:62 EX is er klaar voor. De basis wordt gevormd door een frame en vork van hoogwaardig C:62®-carbon. Licht maar stevig, met uitgebalanceerde rij- en stuureigenschappen. Het schakelen wordt verzorgd door Shimano’s 12-speed gravelgroep GRX Di2. Elektrisch, uiteraard. Bijpassende hydraulische GRX-remmen zorgen voor het vertragen, daarbij geholpen door gripvaste Terra Trail-banden. Deze 45 millimeter brede rubbers van Continental liggen om lichte maar robuuste Advanced G.34-wielen van Newmen. Daarmee zijn al je wensen vervuld.
Frame omschrijving
In het lichte C:62-frame van de Nuroad C:62 vind je alles dat we de laatste jaren geleerd hebben over carbon gravelframes. We hebben meer ruimte voor brede banden gecreëerd, naar maar liefst 45 millimeter inclusief spatborden. De geïntegreerde zadelpenklem en de dito kabelgeleiding dragen bij aan het strakke voorkomen. Uiteraard voldoen de achterpatten aan de UDH-standaard, voor veelzijdigheid en toekomstbestendigheid. Op de vork, eveneens van C:62®-carbon, vind je montagepunten voor een voordrager. En ondanks al die praktische innovaties weegt het frame in framemaat M maar 1.150 gram. Zo ziet de toekomst van het gravelbiken eruit.
| Gewicht | 12,66 kg |
|---|---|
| Jaar | 2026 |
| Kleur | OLDGREY/PRISM, SHIFTBLUSH/ART |
| Aantal versnellingen | 12 |
| Frame Type | UNI |
| Hoofdkleur | Grijs, Roze |
| Leverstatus | Op voorraad bij leverancier |
| Materiaal | CARBON |
| Merk casette | SHIMANO |
| Merk crankset | SHIMANO |
| Merk derailleur achter | SHIMANO |
| Merk handvattape | ACID |
| Merk headset | ACROS |
| Merk ketting | SHIMANO |
| Merk remmen primair achter | SHIMANO |
| Merk remmen voor | SHIMANO |
| Merk stuur | NEWMEN |
| Merk stuurpen | CUBE |
| Merk versnellingen | SHIMANO |
| Merk voorvork | CUBE |
| Merk wielen | NEWMEN |
| Merk zadel | ACID |
| Merk zadelpen | NEWMEN |
| Merk zadelpenklem | CUBE |
| Model casette | SLX CS-M7100, 10-51T |
| Model crankset | GRX FC-RX820-1, Hollowtech II, 40T |
| Model derailleur achter | GRX Di2 RD-RX827-SGS, 12-Speed |
| Model handvattape | Bartape CC 3.0 |
| Model headset | Top Integrated 1 1/2" w/ Integrated Cable Routing, Bottom Integrated 1 1/4" |
| Model ketting | CN-M7100 |
| Model remmen primair achter | GRX BR-RX820, Hydr. Disc Brake, Flat Mount (160) |
| Model remmen voor | GRX BR-RX820, Hydr. Disc Brake, Flat Mount (160) |
| Model stuur | Advanced Gravel Bar 318, Carbon, 31.8mm |
| Model stuurpen | CIS Stem w/ Cable Routing, FPI-Link |
| Model versnellingen | GRX Di2 |
| Model voorvork | C:62® Technology, 1 1/8" – 1 1/2" Tapered, Integrated Cable Routing, Flat Mount Disc, Fender & Lowrider Mounts, Internal Light Cable Option, 12x100mm |
| Model wielen | Advanced G.34, 21/21 Spokes, 12x100mm/12x142mm, Tubeless Ready |
| Model zadel | Nuance Pro |
| Model zadelpen | Advanced, Carbon, 27.2mm |
| Model zadelpenklem | Seatpost clamp |
| Type remmen primair achter | Schijfrem met hydraulische bediening |
| Type remmen voor | Schijfrem met hydraulische bediening |
| Type versnellingen | DERAILLEUR |
| Wielmaat | 28 |
| Merk | Cube |