CUBE NUROAD C:62 PRO VULCAN/PRISM M
De lichte en levendige Nuroad C:62 Pro overbrugt de kloof tussen ‘road’ en ‘offroad’. Cruciale elementen bij het creëren van deze alleskunner-met-racestuur zijn de brede carbon wielen van Newmen: de Advanced G.34. Om niets aan het toeval over te laten hebben daaromheen gripvaste en comfortabele 45 millimeter brede G-One R-banden van Schwalbe gelegd. Shimano’s gravel specifieke GRX-groep verzorgt de 2×12-aandrijving, met hydraulische schijfremmen die je snel en veilig tot stilstand brengen. Meer heb je niet nodig om ongecompliceerd te genieten van fietsen in zijn puurste vorm.
Frame omschrijving
In het lichte C:62®-frame van de Nuroad C:62 vind je alles dat we de laatste jaren geleerd hebben over carbon gravelframes. Frame en vork bieden ruimte aan banden tot maar liefst 50 millimeter breed. De geïntegreerde zadelpenklem en de dito kabelgeleiding dragen bij aan het strakke voorkomen. Uiteraard voldoen de achterpatten aan de UDH-standaard. Op de vork, eveneens van C:62®-carbon, vind je verschillende montagepunten voor een voordrager. En ondanks al die praktische innovaties weegt het frame in framemaat M maar 1.150 gram. Zo ziet de toekomst van het gravelbiken eruit.
| Gewicht | 12,84 kg |
|---|---|
| Jaar | 2026 |
| Kleur | VULCAN/PRISM |
| Aantal versnellingen | 24 |
| Frame Type | UNI |
| Hoofdkleur | Grijs |
| Leverstatus | Op voorraad bij leverancier |
| Materiaal | CARBON |
| Merk casette | SHIMANO |
| Merk crankset | SHIMANO |
| Merk derailleur achter | SHIMANO |
| Merk derailleur voor | SHIMANO |
| Merk handvattape | ACID |
| Merk headset | ACROS |
| Merk ketting | SHIMANO |
| Merk remmen primair achter | SHIMANO |
| Merk remmen voor | SHIMANO |
| Merk stuur | NEWMEN |
| Merk stuurpen | CUBE |
| Merk versnellingen | SHIMANO |
| Merk voorvork | CUBE |
| Merk wielen | NEWMEN |
| Merk zadel | ACID |
| Merk zadelpen | NEWMEN |
| Merk zadelpenklem | CUBE |
| Model casette | 105 CS-HG710, 11-36T |
| Model crankset | GRX FC-RX820, 48x31T |
| Model derailleur achter | GRX RD-RX820, 12-Speed |
| Model derailleur voor | GRX FD-RX820-F |
| Model handvattape | Bartape CC 3.0 |
| Model headset | Top Integrated 1 1/2" w/ Integrated Cable Routing, Bottom Integrated 1 1/4" |
| Model ketting | CN-M7100 |
| Model remmen primair achter | GRX BR-RX820, Hydr. Disc Brake, Flat Mount (160) |
| Model remmen voor | GRX BR-RX820, Hydr. Disc Brake, Flat Mount (160) |
| Model stuur | Advanced Gravel Bar 318, Carbon, 31.8mm |
| Model stuurpen | CIS Stem w/ Cable Routing, FPI-Link |
| Model versnellingen | GRX |
| Model voorvork | C:62® Technology, 1 1/8" – 1 1/2" Tapered, Integrated Cable Routing, Flat Mount Disc, Fender & Lowrider Mounts, Internal Light Cable Option, 12x100mm |
| Model wielen | Advanced G.34, 21/21 Spokes, 12x100mm/12x142mm, Tubeless Ready |
| Model zadel | Nuance Pro |
| Model zadelpen | Advanced, Carbon, 27.2mm |
| Model zadelpenklem | Seatpost clamp |
| Type remmen primair achter | Schijfrem met hydraulische bediening |
| Type remmen voor | Schijfrem met hydraulische bediening |
| Type versnellingen | DERAILLEUR |
| Wielmaat | 28 |
| Merk | Cube |