CUBE NUROAD ONE GROVEGREEN/BLACK S
De Nuroad ONE overbrugt voor een zeer scherpe prijs de kloof tussen ‘road’ en ‘offroad’. Er is geen ondergrond waarop deze lichtgewicht gravelbike zich niet thuis voelt. Cruciale elementen bij het creëren van deze alleskunner-met-racestuur zijn de 40 millimeter brede Schwalbe-banden en de carbon voorvork met lowrider-nokjes. Shimano verzorgt de 1×9-aandrijving, met schijfremmen die je snel en veilig tot stilstand brengen, ongeacht het weer. Meer heb je niet nodig om ongecompliceerd te genieten van fietsen in zijn puurste vorm.
Frame omschrijving
De Nuroad gravelbike combineert het beste van onze racers en crossers, gekruid met een snufje mountainbike. Zo is er ruimte voor banden tot 45 millimeter breed. Of 40 met spatborden. Een carbon voorvork helpt met het opvangen van schokken, zodat je zelfs tijdens een lange rit verrassend fris blijft. Behoefte aan een spatborden, bagagedrager, een lowrider en/of een achterstandaard? Past allemaal. En met een maatreeks die van XS tot XL loopt, is het niet moeilijk een passende grootte te vinden.
| Gewicht | 15,38 kg |
|---|---|
| Jaar | 2026 |
| Kleur | GROVEGREEN/BLACK, RUBY/PUCE |
| Aantal versnellingen | 9 |
| Frame Type | UNI |
| Hoofdkleur | Groen, Roze |
| Leverstatus | Op voorraad bij leverancier |
| Materiaal | ALUMINIUM |
| Merk casette | SHIMANO |
| Merk crankset | SHIMANO |
| Merk derailleur achter | SHIMANO |
| Merk handvattape | ACID |
| Merk headset | VP |
| Merk ketting | KMC |
| Merk remmen primair achter | TEKTRO |
| Merk remmen voor | TEKTRO |
| Merk stuur | CUBE |
| Merk stuurpen | CUBE |
| Merk versnellingen | SHIMANO |
| Merk voorvork | CUBE |
| Merk wielen | ACID |
| Merk zadel | ACID |
| Merk zadelpen | CUBE |
| Merk zadelpenklem | CUBE |
| Model casette | Cues CS-LG300, 11-46T |
| Model crankset | Cues FC-U6030-1, 40T |
| Model derailleur achter | Cues RD-U4000-GS, 9-Speed |
| Model handvattape | Bartape CC 3.0 |
| Model headset | Z-t, Top Zero-Stack 1 1/8" (OD 44mm), Bottom Integrated 1 1/4" |
| Model ketting | xGlide |
| Model remmen primair achter | MD-C510, Flat Mount (160) |
| Model remmen voor | MD-C510, Flat Mount (160) |
| Model stuur | Gravel Race Bar |
| Model stuurpen | Performance Stem, 31.8mm |
| Model versnellingen | Cues |
| Model voorvork | Nuroad Flat Mount Disc, Full Carbon, 1 1/8" – 1 1/4" Tapered, Fender & Lowrider Mounts, QR |
| Model wielen | Pro GR 2.5 Disc, 32/32 Spokes, QR/QR, Tubeless Ready |
| Model zadel | Venec Lite |
| Model zadelpen | Performance Post, 27.2mm |
| Model zadelpenklem | Seatpost clamp |
| Type remmen primair achter | Schijfrem met kabelbediening |
| Type remmen voor | Schijfrem met kabelbediening |
| Type versnellingen | DERAILLEUR |
| Wielmaat | 28 |
| Merk | Cube |