CUBE NUROAD PRO WHALE/REFLEX XL
Minder is soms meer. Zoals bij de Nuroad Pro. Een superlicht aluminium frame en een vergevingsgezinde carbon vork, beide met steekassen, zijn de basis van deze veelzijdige alleskunner, waarbij Shimano’s Cues 1×11-transmissie een grote versnellingsbandbreedte en een bovengemiddeld lange levensduur garandeert. Een paar hydraulische schijfremmen, volumineuze maar lichtrollende banden en een cockpit die specifiek is ontworpen om tijdens lange ritten maximaal comfort te bieden, maken het plaatje compleet. Stopt het asfalt? Met deze fiets kan jij gewoon door.
Frame omschrijving
De Nuroad combineert het beste van onze racers en crossers, gekruid met een snufje mountainbike. Zo biedt deze gravelbike ruimte aan banden tot 45 millimeter breed. Of 40 met spatborden. Een carbon voorvork helpt de banden met het opvangen van schokken, zodat je zelfs tijdens een lange rit verrassend fris blijft. Dankzij de steekassen voor en achter stuurt-ie razend scherp en worden het aanlopen van de remschijven voorkomen. Behoefte aan een spatborden, bagagedrager, een lowrider en/of een achterstandaard? Het kan er allemaal op. En met een maatreeks die van XS tot XL loopt, is het geen probleem een passende grootte te vinden.
| Gewicht | 14,92 kg |
|---|---|
| Jaar | 2026 |
| Kleur | PEA/GREY, WHALE/REFLEX |
| Aantal versnellingen | 11 |
| Frame Type | UNI |
| Hoofdkleur | Groen |
| Leverstatus | Op voorraad bij leverancier |
| Materiaal | ALUMINIUM |
| Merk casette | SHIMANO |
| Merk crankset | SHIMANO |
| Merk derailleur achter | SHIMANO |
| Merk handvattape | ACID |
| Merk headset | VP |
| Merk ketting | KMC |
| Merk remmen primair achter | SHIMANO |
| Merk remmen voor | SHIMANO |
| Merk stuur | CUBE |
| Merk stuurpen | CUBE |
| Merk versnellingen | SHIMANO |
| Merk voorvork | CUBE |
| Merk wielen | ACID |
| Merk zadel | ACID |
| Merk zadelpen | CUBE |
| Merk zadelpenklem | CUBE |
| Model casette | Cues CS-LG400, 11-50T |
| Model crankset | Cues FC-U6030-1, 40T |
| Model derailleur achter | Cues RD-U6000-GS |
| Model handvattape | Bartape CC 3.0 |
| Model headset | Z-t, Top Zero-Stack 1 1/8" (OD 44mm), Bottom Integrated 1 1/4" |
| Model ketting | xGlide |
| Model remmen primair achter | Cues BR-U6030, Hydr. Disc Brake, Flat Mount (180) |
| Model remmen voor | Cues BR-U6030, Hydr. Disc Brake, Flat Mount (180) |
| Model stuur | Gravel Race Bar |
| Model stuurpen | Performance Stem SLX, FPI-Link, 31.8mm |
| Model versnellingen | Cues |
| Model voorvork | Nuroad Flat Mount Disc, Full Carbon, 1 1/8" – 1 1/4" Tapered, Fender & Lowrider Mounts, 12x100mm |
| Model wielen | Pro GR 2.5 Disc, 28/28 Spokes, 12x100mm/12x142mm, Tubeless Ready |
| Model zadel | Venec Lite |
| Model zadelpen | Performance Post, 27.2mm |
| Model zadelpenklem | Seatpost clamp |
| Type remmen primair achter | Schijfrem met hydraulische bediening |
| Type remmen voor | Schijfrem met hydraulische bediening |
| Type versnellingen | DERAILLEUR |
| Wielmaat | 28 |
| Merk | Cube |