CUBE REACTION C:62 ONE CARBON/WHITE 2023 XL
Dit is het moment om de prestaties van carbon te ervaren. De Reaction C:62 ONE combineert het lage gewicht, het bovengemiddelde comfort en de strakke rijeigenschappen van carbon met de schakelprecisie van een Sram Eagle 1×12-transmissie. Krachtige hydraulische schijfremmen van Magura garanderen veilig vertragen onder alle terrein- en weersomstandigheden en een Suntour Raidon-voorvork biedt tractie en comfort. Deze dynamische bike is licht en snel en komt met een fungarantie. Zin in? Dankzij de toepassing van ons hoogwaardige C:62 carbon is de Reaction C:62 stijf, licht en comfortabel. De slanke staande achtervork en de dunne, flexibele zadelpen halen de scherpe randjes effectief uit de ondergrond, zodat je langer fris blijft. Maar dat is niet het enige. Dat het geheel onder alle omstandigheden en in alle soorten terrein controleerbaar blijft, wordt gewaarborgd door onze beproefde Agile Ride-geometrie. Want snelheid en wendbaarheid zijn niks waard zonder stabiliteit en controle.
| Gewicht | 14,8 kg |
|---|---|
| Jaar | 2024 |
| Kleur | Carbon/white |
| Aantal versnellingen | 12 |
| Frame Type | HEREN |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Leverstatus | Niet meer leverbaar |
| Materiaal | CARBON |
| Merk casette | SRAM |
| Merk crankset | SRAM |
| Merk derailleur achter | SRAM |
| Merk handvattape | ACID |
| Merk headset | CUBE |
| Merk ketting | SRAM |
| Merk remmen primair achter | SHIMANO |
| Merk remmen voor | SHIMANO |
| Merk shifters | SRAM |
| Merk stuur | CUBE |
| Merk stuurpen | CUBE |
| Merk versnellingen | SRAM |
| Merk voorvork | SUNTOUR |
| Merk wielen | ANSWER |
| Merk zadel | NATURAL FIT |
| Merk zadelpen | CUBE |
| Merk zadelpenklem | CUBE |
| Model casette | PG-1230 Eagle™, 11-50T |
| Model crankset | SX Eagle™ DUB 32T |
| Model derailleur achter | NX Eagle, 12-Speed |
| Model handvattape | React Pro |
| Model headset | Integrated, Top 1 1/8", Bottom 1 1/2" |
| Model ketting | SX Eagle™ |
| Model remmen primair achter | Deore BR-M6100, Hydr. Disc Brake (180/160) |
| Model remmen voor | Deore BR-M6100, Hydr. Disc Brake (180/160) |
| Model shifters | SX Eagle Trigger |
| Model stuur | Flat Race Bar, 720mm |
| Model stuurpen | Performance Stem SLX, 31.8mm |
| Model versnellingen | NX Eagle, 12-Speed |
| Model voorvork | Raidon 32 Air, Boost, 100mm, Remote Lockout |
| Model wielen | Atac AM, 15x110mm/12x148mm, Tubeless-Ready |
| Model zadel | Venec |
| Model zadelpen | Performance Post, 27.2mm |
| Model zadelpenklem | Varioclose, 31.8mm |
| Type remmen primair achter | Schijfrem met hydraulische bediening |
| Type remmen voor | Schijfrem met hydraulische bediening |
| Type versnellingen | DERAILLEUR |
| Wielmaat | 29 |
| Merk | Cube |