CUBE REACTION HYBRID ONE 800 ROYALGREEN/PRISM L
Als je je ooit hebt afgevraagd waar dat onbekende pad naartoe leidt, dan hebben wij de ideale fiets om dat te ontdekken. Met z’n krachtige Bosch-motor en grote 800-wattuuraccu heeft de Reaction Hybrid ONE de capaciteiten om je op je tochten te vergezellen. Met de soepele, 10-speed Shimano Cues-transmissie heb je voor de steilste heuvel een passende versnelling bij de hand. En gaat het weer omlaag, dan kan je vertrouwen op een verende voorvork met 120 millimeterveerweg (100 millimeter voor kleinere framematen en alle Easy Entry-modellen) en de krachtige hydraulische schijfremmen.
Frame omschrijving
De basis van deze Reaction Hybrid is de volledig in de schuine buis geïntegreerde accubak met daarin een grote 800-wattuuraccu. Deze constructie is niet alleen licht en mooi, maar ook praktisch en stijf. Meer stroom nodig? Er is in het frame plaats voor een range-extender met 250 wattuur! Uiteraard lopen alle kabels netjes binnendoor, hebben we een geïntegreerde zadelpenklem ontwikkeld en is rekening gehouden met het eventueel monteren van een dropperpost, spatborden, een bagagedrager en een standaard. Ook praktisch: we hebben een X-Connect-aansluiting aangebracht, zodat je supersimpel een bijpassende ACID-koplamp kunt monteren. Tot slot en zeker niet onbelangrijk: dankzij onze Size Split-maatvoering is er voor iedereen een passend model.
| Gewicht | 28,96 kg |
|---|---|
| Jaar | 2026 |
| Kleur | ROYALGREEN/PRISM |
| Aantal versnellingen | 10 |
| Accu ampere uur | 22.2 |
| Accu locatie | FRAME INTEGRATED |
| Accu oplaadbaar in fiets | 1 |
| Accu voltage | 36 |
| Frame Type | HEREN |
| Gemiddeld actieradius | 114 |
| Hoofdkleur | Groen |
| Leverstatus | Op voorraad bij leverancier |
| Materiaal | ALUMINIUM |
| Merk accu | BOSCH |
| Merk casette | SHIMANO |
| Merk crankset | ACID |
| Merk derailleur achter | SHIMANO |
| Merk handvattape | ACID |
| Merk headset | ACROS |
| Merk ketting | KMC |
| Merk motor | BOSCH |
| Merk remmen primair achter | SHIMANO |
| Merk remmen voor | SHIMANO |
| Merk shifters | SHIMANO |
| Merk stuur | CUBE |
| Merk stuurpen | CUBE |
| Merk versnellingen | SHIMANO |
| Merk voorvork | SUNTOUR |
| Merk wielen | ACID |
| Merk zadel | ACID |
| Merk zadelpen | CUBE |
| Merk zadelpenklem | CUBE |
| Minimum bereik | 41 |
| Model casette | Cues CS-LG400, 11-48T |
| Model crankset | MTB Hybrid Pro, 38T |
| Model derailleur achter | Cues RD-U6000-GS |
| Model handvattape | Hybrid Perform |
| Model headset | AZF-1034, ICR (Integrated Cable Routing), Top Zero-Stack 1 1/2" (ZS 56mm), Bottom Zero-Stack 1 1/2" (ZS 56mm), X-Connect Interface |
| Model ketting | eGlide |
| Model motor | Drive Unit Performance Line CX max. 100Nm (BDU38) |
| Model remmen primair achter | BR-MT200, Hydr. Disc Brake (180) |
| Model remmen voor | BR-MT200, Hydr. Disc Brake (180) |
| Model shifters | Cues SL-U6000, Rapidfire-Plus |
| Model stuur | Rise Trail Bar 35 |
| Model stuurpen | Performance Stem E-MTB 35, FPI-Link |
| Model versnellingen | Cues |
| Model voorvork | XCM34 NLO Coil, Tapered, 15x110mm, 120mm (27.5: 100mm) |
| Model wielen | PRO 30, 32/32 Spokes, 15x110mm/12x148mm, Tubeless Ready |
| Model zadel | Sequence 160 |
| Model zadelpen | Performance Post, 31.6mm |
| Model zadelpenklem | Seatpost clamp |
| Motor locatie | TRAPAS |
| Type accu | PowerTube 800 |
| Type elektrische fiets | NORMAAL |
| Type remmen primair achter | Schijfrem met hydraulische bediening |
| Type remmen voor | Schijfrem met hydraulische bediening |
| Type versnellingen | DERAILLEUR |
| Walkassist | 1 |
| Wattage motor | 250.00 |
| Wielmaat | 29 |
| Merk | Cube |