CUBE REACTION HYBRID ROOKIE SL 400 TEAM 2021 13,5
Onze Reaction Hybrid Rookie doet in niets onder voor onze Reactions voor volwassenen, maar dan in een kleinere maatvoering. Ideaal voor ambitieuze jonge rijders. Een Bosch Performance aandrijflijn zorgt voor de trapondersteuning, met de accu netjes in de onderbuis weggewerkt. Shimano levert de derailleurversnellingen en de schijfremmen, voor optimale bedrijfszekerheid. Ook op het vlak van tractie komt je niks te kort, met dank aan de dikke Schwalbe noppenbanden en een voorvork van Suntour met luchtvering. Kortom, we hebben aan alles gedacht. Gáán!
| Jaar | 2021 |
|---|---|
| Maat | 13 cm |
| Kleur | Teamline |
| Aantal versnellingen | 10 |
| Accu ampere uur | 11 |
| Accu locatie | FRAME |
| Accu voltage | 36 |
| Frame Type | HEREN |
| Gemiddeld actieradius | 66 |
| Hoofdkleur | Teamline |
| Leverstatus | Niet meer leverbaar |
| Materiaal | ALUMINIUM |
| Merk accu | BOSCH |
| Merk banden | SCHWALBE |
| Merk casette | SHIMANO |
| Merk crankset | ACID |
| Merk derailleur achter | SHIMANO |
| Merk display | BOSCH |
| Merk handvattape | CUBE |
| Merk ketting | KMC |
| Merk motor | BOSCH |
| Merk remmen primair achter | MAGURA |
| Merk remmen voor | MAGURA |
| Merk shifters | SHIMANO |
| Merk stuur | CUBE |
| Merk stuurpen | CUBE |
| Merk versnellingen | SHIMANO |
| Merk voorvork | SUNTOUR |
| Merk zadel | NATURAL FIT |
| Merk zadelpen | CUBE |
| Merk zadelpenklem | CUBE |
| Model banden | Smart Sam, K-Guard, 2.25 |
| Model casette | Deore CX-M4100, 11-42T |
| Model crankset | E-Crank, 38T, 165mm |
| Model derailleur achter | Deore RD-M4120-SGS, 10-Speed |
| Model handvattape | Performance Grip |
| Model headset | AZX-1041, BlockLock 135°, 1 1/8" straight, Top Zero-Stack 1 1/8" (ZS 44mm), Bottom Zero-Stack 1 1/2" (ZS 56mm) |
| Model ketting | X10 |
| Model motor | Drive Unit Active Plus Generation 3 (50Nm) Cruise (250Watt) |
| Model remmen primair achter | MT Thirty, Front 2-Piston/Rear 2-Piston, Hydr. Disc Brake (180/160) |
| Model remmen voor | MT Thirty, Front 2-Piston/Rear 2-Piston, Hydr. Disc Brake (180/160) |
| Model shifters | Deore SL-M4100R, Rapidfire-Plus |
| Model stuur | Rise Trail Bar, 680mm |
| Model stuurpen | Performance Stem Pro, 31.8mm |
| Model versnellingen | Deore RD-M4120-SGS, 10-Speed |
| Model voorvork | XCR32 Air LO-R, 100mm |
| Model zadel | Venec |
| Model zadelpen | Performance Post, 30.9mm |
| Model zadelpenklem | Varioclose, 34.9mm |
| Motor locatie | TRAPAS |
| Type accu | LI-ION |
| Type bediening | STUUR |
| Type elektrische fiets | NORMAAL |
| Type remmen primair achter | Schijfrem met hydraulische bediening |
| Type remmen voor | Schijfrem met hydraulische bediening |
| Type versnellingen | DERAILLEUR |
| Wattage motor | 250.00 |
| Wielmaat | 27.50 |
| Merk | Cube |