CUBE STEREO HYBRID 140 HPC RACE 750 GRY/CH 2023 M
Lange dagen in de bergen vragen om een betrouwbaar frame en dito onderdelen. Om die reden hebben we de Stereo Hybrid 140 HPC Race 750 voorzien van een soepel maar responsief luchtgeveerd RockShox-onderstel met 140 mm veerweg. We hebben dat gecombineerd met een breedbandige 12-speed Shimano XT-transmissie, Shimano-vierzuigerremmen met extra grote remschijven, comfortabele en gripvaste Nobby Nics van Schwalbe en een vanaf het stuur verstelbare zadelpen. Zo kun je zelfs de steilste secties probleemloos overmeesteren, zowel omlaag als omhoog. In het laatste geval levert de krachtige Bosch CX-aandrijflijn altijd de juiste ondersteuning. Op naar de bergen! Vertrouwen en kracht hebben een naam: Stereo Hybrid 140 HPC. Deze dubbelgeveerde e-mtb voor toerders en trailtijgers is gebouwd rond de compacte Bosch CX-trapondersteuning. Motor en accu (tot 750 Wh) zijn ondergebracht in een frame van HPC-carbon. Sterk, stijf, maar ook lekker licht. Aan de voorkant zit een extra grote 1.5 inch balhoofdbuis, voor vlijmscherp sturen. En de draaipunten in de aluminium achterbrug zijn voorzien van extra grote lagers, voor een lange levensduur. Het frame wordt gekenmerkt door onze Allmountain-geometrie. Stabiel en vertrouwwekkend, zonder de levendigheid uit het oog te verliezen. Zelfs in de kleinere maten, want die komen met kleinere wielen. SizeSplit noemen we dat.
| Gewicht | 29,68 kg |
|---|---|
| Jaar | 2024 |
| Kleur | Grey/chrome |
| Aantal versnellingen | 12 |
| Accu ampere uur | 20.1 |
| Accu oplaadbaar in fiets | 1 |
| Accu voltage | 36 |
| Afneembaar display | 1 |
| Frame Type | HEREN |
| Gemiddeld actieradius | 100 |
| Hoofdkleur | Grijs |
| Leverstatus | Niet meer leverbaar |
| Materiaal | CARBON |
| Merk accu | BOSCH |
| Merk casette | SHIMANO |
| Merk crankset | ACID |
| Merk derailleur achter | SHIMANO |
| Merk display | BOSCH |
| Merk handvattape | ACID |
| Merk headset | ACROS |
| Merk ketting | SHIMANO |
| Merk motor | BOSCH |
| Merk remmen primair achter | SRAM |
| Merk remmen voor | SRAM |
| Merk shifters | SHIMANO |
| Merk stuur | NEWMEN |
| Merk stuurpen | CUBE |
| Merk versnellingen | SHIMANO |
| Merk voorvork | ROCKSHOX |
| Merk zadel | NATURAL FIT |
| Merk zadelpen | CUBE |
| Merk zadelpenklem | CUBE |
| Minimum bereik | 32 |
| Model casette | Deore CS-M6100, 10-51T |
| Model crankset | E-Crank, 165mm (27.5: 36T // 29: 34T) |
| Model derailleur achter | XT RD-M8100-SGS, ShadowPlus, 12-Speed |
| Model handvattape | React Pro |
| Model headset | AZF-1035, ICR (Integrated Cable Routing), BlockLock 120°, Top Zero-Stack 1 1/2" (ZS 56mm), Bottom Zero-Stack 1 1/2" (ZS 56mm) |
| Model ketting | CN-M6100 |
| Model motor | Drive Unit Performance CX Generation 4 (85Nm) Cruise (250Watt), Smart System |
| Model remmen primair achter | DB8, Hydr. Disc Brake (203/203) |
| Model remmen voor | DB8, Hydr. Disc Brake (203/203) |
| Model shifters | Deore SL-M6100, Rapidfire-Plus |
| Model stuur | Evolution SL 318.25, 760mm |
| Model stuurpen | Performance Stem E-MTB, 31.8mm |
| Model versnellingen | XT RD-M8100-SGS, ShadowPlus, 12-Speed |
| Model voorvork | 35 Silver TK Air, Tapered, 15x110mm, eMTB Approved, 150mm, Lockout |
| Model zadel | Venec |
| Model zadelpen | Dropper Post, Handlebar Lever, Internal Cable Routing, 31.6mm |
| Model zadelpenklem | Screwlock Semi-Integrated, 34.9mm |
| Motor locatie | TRAPAS |
| Type accu | PowerTube 750 |
| Type bediening | HANDLEBAR |
| Type elektrische fiets | NORMAAL |
| Type remmen primair achter | Schijfrem met hydraulische bediening |
| Type remmen voor | Schijfrem met hydraulische bediening |
| Type versnellingen | DERAILLEUR |
| Walkassist | 1 |
| Wattage motor | 250.00 |
| Wielmaat | 29 |
| Merk | Cube |