CUBE STEREO HYBRID ONE22 PRO 800 NIGHT/CHROME XL
Geef toe aan je nieuwsgierigheid en laat je nergens door beperken. Met de Stereo Hybrid ONE22 Pro 800 is dat makkelijk zat. Dankzij z’n krachtige Bosch CX-motor met Purion 200-display en extra grote 800-wattuuraccu kom je iedere helling probleemloos op, daarbij geholpen door de soepele en betrouwbare Shimano Cues 10-speed transmissie. En vervolgens weer beneden komen is geen ook probleem, met dank aan de krachtige hydraulische vierzuigerremmen van Shimano. Eenvoudig instelbare luchtvering van Suntour vangt de klappen op, de populaire Smart Sam 2.6 inch banden van Schwalbe zorgen voor grip en comfort. Dus wat wordt de route komend weekend?
Frame omschrijving
De dubbelgeveerde Stereo Hybrid ONE22 is klaar voor elke situatie. Ons beproefde vierpuntsveersysteem met 120 millimeter veerweg voor en achter absorbeert oneffenheden als de beste, met bovengemiddeld veel comfort en tractie als resultaat. Dankzij de 800-wattuuraccu die de Bosch CX-motor van stroom voorziet kun je zorgeloos lange ritten maken. De UDH-achterpat en geïntegreerde kabelgeleiding zijn stuk voor stuk voorbeelden van de aandacht voor detail die we aan al onze frames schenken. En dankzij onze Size Split-maatvoering vind je gegarandeerd een passend model.
| Gewicht | 30,62 kg |
|---|---|
| Jaar | 2026 |
| Kleur | Night/chrome |
| Aantal versnellingen | 10 |
| Accu ampere uur | 22.2 |
| Accu locatie | FRAME INTEGRATED |
| Accu oplaadbaar in fiets | 1 |
| Accu voltage | 36 |
| Frame Type | UNI |
| Gemiddeld actieradius | 106 |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Leverstatus | Op voorraad bij leverancier |
| Materiaal | ALUMINIUM |
| Merk accu | BOSCH |
| Merk casette | SHIMANO |
| Merk crankset | ACID |
| Merk derailleur achter | SHIMANO |
| Merk handvattape | ACID |
| Merk headset | ACROS |
| Merk ketting | KMC |
| Merk motor | BOSCH |
| Merk remmen primair achter | SHIMANO |
| Merk remmen voor | SHIMANO |
| Merk shifters | SHIMANO |
| Merk stuur | CUBE |
| Merk stuurpen | CUBE |
| Merk versnellingen | SHIMANO |
| Merk voorvork | SUNTOUR |
| Merk wielen | ACID |
| Merk zadel | ACID |
| Merk zadelpen | CUBE |
| Merk zadelpenklem | CUBE |
| Minimum bereik | 35 |
| Model casette | Cues CS-LG300, 11-48T |
| Model crankset | MTB Hybrid Pro, 38T |
| Model derailleur achter | Cues RD-U6000-GS, 10-Speed |
| Model handvattape | Hybrid Perform |
| Model headset | AZF-1034, ICR (Integrated Cable Routing), Top Zero-Stack 1 1/2" (ZS 56mm), Bottom Zero-Stack 1 1/2" (ZS 56mm), X-Connect Interface |
| Model ketting | eGlide |
| Model motor | Drive Unit Performance Line CX max. 100Nm (BDU38) |
| Model remmen primair achter | BR-MT420, Hydr. Disc Brake (203/203) |
| Model remmen voor | BR-MT420, Hydr. Disc Brake (203/203) |
| Model shifters | Cues SL-U6000, Rapidfire-Plus |
| Model stuur | Rise Trail Bar 35 |
| Model stuurpen | Performance Stem E-MTB 35, FPI-Link |
| Model versnellingen | Cues |
| Model voorvork | XCR34X 2CR Air, Tapered, 15x110mm, 120mm |
| Model wielen | PRO 30, 32/32 Spokes, 15x110mm/12x148mm, Tubeless Ready |
| Model zadel | Venec EMTB Plus 145 |
| Model zadelpen | Dropper Post, Handlebar Lever, Internal Cable Routing, 31.6mm |
| Model zadelpenklem | Seatpost clamp |
| Motor locatie | TRAPAS |
| Type accu | PowerTube 800 |
| Type elektrische fiets | NORMAAL |
| Type remmen primair achter | Schijfrem met hydraulische bediening |
| Type remmen voor | Schijfrem met hydraulische bediening |
| Type versnellingen | DERAILLEUR |
| Walkassist | 1 |
| Wattage motor | 250.00 |
| Wielmaat | 29 |
| Merk | Cube |