CUBE SUPREME HYBRID COMFORT PRO 600 SOLAR EE 54 CM
De Supreme Hybrid Comfort Pro 600 staat voor maximale mobiliteit in combinatie met een elegant uiterlijk en minimaal onderhoud. De degelijkheid van de krachtige Bosch PX-trapondersteuning met 90 newtonmeter koppel en 600-wattuuraccu staat op het hoogste niveau en datzelfde geldt voor de befaamde traploze versnellingsnaaf van Enviolo, inclusief een volledig gesloten kettingkast. Betrouwbare schrijfremmen van Shimano zorgen voor veilig vertragen, lichtrollende banden van Schwalbe verzorgen het contact met de ondergrond. En mocht die wat ruw zijn; een verende voorvork en dito zadelpen bieden volop rijcomfort. We hebben het fraaie totaalplaatje afgerond met geïntegreerde verlichting, een stevige achterstandaard, een slot en een in hoogte verstelbaar stuur.
Frame omschrijving
Sierlijk, veilig en praktisch: de Supreme Hybrid scoort op alle punten. Check bijvoorbeeld de fraaie gladde lasnaden. Of de schuine buis, waarin de 600-wattuuraccu van Bosch onzichtbaar is weggewerkt. Niet alleen mooi, maar ook erg praktisch. Zo is de lage instap ook echt een lage instap; niks zit in de weg. Maar het gaat natuurlijk niet alleen om de looks, maar ook om het rijgevoel. En met de maar liefst 100 newtonmeter trapkoppel waarover de Bosch PX-motor beschikt, moet dat vertrouwen wekken. De balhoofdbuis en de vorkbuis hebben daarom een grotere diameter, voor meer stuurprecisie en stabiliteit. En dat laatste geldt ook voor de semi-geïntegreerde IC2.0-bagagedrager. Twee fietstassen vol boodschappen? De Supreme Hybrid geeft geen krimp. We hebben ‘m van maat 42 tot maat 58.
| Gewicht | 34,82 kg |
|---|---|
| Jaar | 2026 |
| Kleur | SOLARECLIPSE/GOLD |
| Accu ampere uur | 16.7 |
| Accu locatie | FRAME INTEGRATED |
| Accu oplaadbaar in fiets | 1 |
| Accu voltage | 36 |
| Frame Type | Lage instap |
| Gemiddeld actieradius | 95 |
| Hoofdkleur | Rood |
| Leverstatus | Op voorraad bij leverancier |
| Materiaal | ALUMINIUM |
| Merk accu | BOSCH |
| Merk crankset | ACID |
| Merk display | BOSCH |
| Merk dragers | ACID |
| Merk handvattape | ACID |
| Merk headset | ACROS |
| Merk ketting | KMC |
| Merk motor | BOSCH |
| Merk remmen primair achter | SHIMANO |
| Merk remmen voor | SHIMANO |
| Merk shifters | ENVIOLO |
| Merk spatborden | ACID |
| Merk standaard | ACID |
| Merk stuur | CUBE |
| Merk stuurpen | CUBE |
| Merk verlichting achter | ACID |
| Merk verlichting voor | ACID |
| Merk versnellingen | ENVIOLO |
| Merk voorvork | SUNTOUR |
| Merk zadel | ACID |
| Merk zadelpen | SUNTOUR |
| Merk zadelpenklem | CUBE |
| Minimum bereik | 40 |
| Model crankset | Trekking Hybrid, 38T |
| Model dragers | SIC 2.0 RILink |
| Model handvattape | Travel Comfort Gripshift |
| Model headset | AZF-1035, ICR (Integrated Cable Routing), Top Zero-Stack 1 1/2" (ZS 56mm), Bottom Zero-Stack 1 1/2" (ZS 56mm), HIC |
| Model ketting | Z610 |
| Model motor | Drive Unit Performance Line PX max. 90Nm (BDU34) |
| Model remmen primair achter | BR-MT200, Hydr. Disc Brake (180) |
| Model remmen voor | BR-MT200, Hydr. Disc Brake (180) |
| Model shifters | MC-TWIST |
| Model spatborden | 50 BB-Mount |
| Model standaard | FM Pure Kickstand |
| Model stuur | Comfort Shape Bar |
| Model stuurpen | Comfort Stem Pro, 31.8mm, Adjustable |
| Model verlichting achter | Mudguard Rear Light PRO-E, 12V, DC |
| Model verlichting voor | Front Light PRO-E 60 X-Connect, 12V, DC |
| Model versnellingen | Trekking, 380% |
| Model voorvork | NEX-E25, NLO, 50mm |
| Model zadel | Shen Pro |
| Model zadelpen | NVX, 31.6mm |
| Model zadelpenklem | Seatpost clamp |
| Type accu | PowerTube 600 |
| Type elektrische fiets | NORMAAL |
| Type remmen primair achter | Schijfrem met hydraulische bediening |
| Type remmen voor | Schijfrem met hydraulische bediening |
| Type versnellingen | NAAF |
| Walkassist | 1 |
| Wattage motor | 250.00 |
| Wielmaat | 28 |
| Merk | Cube |