CUBE TOURING HYBRID ONE 600 COAL/CHROME EE 50 CM
Maakt niet uit waar je fietst, van een drukke binnenstad tot een lege polder, de Touring Hybrid ONE voelt zich overal thuis. Snel, dynamisch, comfortabel en veelzijdig. Het kloppende hart van deze lichte e-bike is een Bosch Performance-aandrijflijn met geïntegreerde 600-wattuuraccu. Zo stil, zo subtiel en zo goed afgesteld, dat je niet in de gaten hebt dat er een motor aan het werk is. Shimano levert de negen betrouwbare Cues-versnellingen, evenals de krachtige schijfremmen. Zelfs in de regen brengen deze stoppers je veilig tot stilstand. Spatborden, verlichting, een demi-geïntegreerde bagagedrager, een achterstandaard en natuurlijk een verende voorvork met tien centimeter veerweg maken het fraaie plaatje compleet.
Frame omschrijving
Soms ziet een fiets er zo vertrouwd uit dat je bijna zou vergeten hoeveel inspanning het kost om zo’n vanzelfsprekend uiterlijk te realiseren. Bij de Touring Hybrid met lage instap is dat zeker het geval. Vorm volgt functie? Honderd procent! Alhoewel de Performance-motor van Bosch met de bijbehorende 600 wattuur PowerTube-accu de basis vormen, merk je ze op het eerste gezicht niet op, zo strak zijn ze in het frame geïntegreerd. En ook onze Efficient Comfort-geometrie valt niet direct op. Tot je lange ritten gaat maken en merkt dat die geen centje pijn kosten. Ook de verende voorvork met tien centimeter veerweg draagt bij aan het rijcomfort. En ook aan een praktische uitrusting is gedacht: semi-geïntegreerde bagagedrager, spatborden, kettingscherm, verlichting en een standaard.
| Gewicht | 33,1 kg |
|---|---|
| Jaar | 2026 |
| Kleur | COAL/CHROME |
| Aantal versnellingen | 9 |
| Accu ampere uur | 16.7 |
| Accu locatie | FRAME INTEGRATED |
| Accu oplaadbaar in fiets | 1 |
| Accu voltage | 36 |
| Frame Type | LAGEINSTAP |
| Gemiddeld actieradius | 102 |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Leverstatus | Op voorraad bij leverancier |
| Materiaal | ALUMINIUM |
| Merk accu | BOSCH |
| Merk casette | SHIMANO |
| Merk crankset | ACID |
| Merk derailleur achter | SHIMANO |
| Merk dragers | ACID |
| Merk handvattape | ACID |
| Merk headset | ACROS |
| Merk ketting | KMC |
| Merk motor | BOSCH |
| Merk remmen primair achter | SHIMANO |
| Merk remmen voor | SHIMANO |
| Merk shifters | SHIMANO |
| Merk spatborden | ACID |
| Merk standaard | ACID |
| Merk stuur | CUBE |
| Merk stuurpen | CUBE |
| Merk verlichting achter | ACID |
| Merk verlichting voor | ACID |
| Merk versnellingen | SHIMANO |
| Merk voorvork | SUNTOUR |
| Merk wielen | ACID |
| Merk zadel | ACID |
| Merk zadelpen | CUBE |
| Merk zadelpenklem | CUBE |
| Minimum bereik | 42 |
| Model casette | Cues CS-LG300, 11-46T |
| Model crankset | Trekking Hybrid, 40T |
| Model derailleur achter | Cues RD-U4000-GS, 9-Speed |
| Model dragers | SIC 2.0 RILink |
| Model handvattape | Travel Comfort |
| Model headset | AZF-1035, ICR (Integrated Cable Routing), Top Zero-Stack 1 1/2" (ZS 56mm), Bottom Zero-Stack 1 1/2" (ZS 56mm), HIC |
| Model ketting | eGlide |
| Model motor | Drive Unit Performance Line 75Nm (BDU34) |
| Model remmen primair achter | BR-MT200, Hydr. Disc Brake (180) |
| Model remmen voor | BR-MT200, Hydr. Disc Brake (180) |
| Model shifters | Cues SL-U4010, Rapidfire-Plus |
| Model spatborden | 57 SIC 2.0 |
| Model standaard | FM Pure Kickstand |
| Model stuur | Comfort Trail Bar, 700mm |
| Model stuurpen | Comfort Stem Pro, 31.8mm, Adjustable |
| Model verlichting achter | Mudguard Rear Light PRO-E, 12V, DC |
| Model verlichting voor | Front Light PRO-E 60 X-Connect, 12V, DC |
| Model versnellingen | Cues |
| Model voorvork | X32 NLO, Tapered, 15x110mm, 100mm |
| Model wielen | Pro 25, 32/32 Spokes, 15x110mm/12x148mm, Tubeless Ready |
| Model zadel | Sequence 180 |
| Model zadelpen | Performance Post, 31.6mm |
| Model zadelpenklem | Seatpost clamp |
| Motor locatie | TRAPAS |
| Type accu | PowerTube 600 |
| Type elektrische fiets | NORMAAL |
| Type remmen primair achter | Schijfrem met hydraulische bediening |
| Type remmen voor | Schijfrem met hydraulische bediening |
| Type versnellingen | DERAILLEUR |
| Walkassist | 1 |
| Wattage motor | 250.00 |
| Wielmaat | 28 |
| Merk | Cube |