CUBE TOURING HYBRID ONE 500 DEEPSEA/CHR 2025 EE50
Maakt niet uit waar je fietst, van een drukke binnenstad tot een lege polder, de Touring Hybrid ONE voelt zich overal thuis. Snel, dynamisch, comfortabel en veelzijdig. Het kloppende hart van deze lichte e-bike is een Bosch-aandrijflijn met geïntegreerde 500 Wh accu. Zo stil, zo subtiel en zo goed afgesteld, dat je niet in de gaten hebt dat er een motor aan het werk is. Shimano levert de negen betrouwbare Cues-versnellingen, evenals de krachtige schijfremmen. Zelfs in de regen brengen deze stoppers je veilig tot stilstand. Spatborden, verlichting, een bagagedrager, een achterstandaard en natuurlijk een verende voorvork maken het fraaie plaatje compleet.
Frame omschrijving
Soms ziet een fiets er zo vertrouwd uit dat je bijna zou vergeten hoeveel inspanning het kost om zo’n vanzelfsprekend uiterlijk te realiseren. Bij de Touring Hybrid is dat zeker het geval. Vorm volgt functie? Honderd procent! Alhoewel de motor van Bosch met de bijbehorende PowerTube-accu de basis vormen, merk je ze op het eerste gezicht niet op, zo strak zijn ze in het frame geïntegreerd. En ook onze Efficient Comfort-geometrie valt niet direct op. Tot je lange ritten gaat maken en merkt dat die geen centje pijn kosten. Ook de verende voorvork met 65 millimeter veerweg draagt bij aan het rijcomfort. En ook aan een praktische uitrusting is gedacht: semi-geïntegreerde bagagedrager, spatborden, kettingscherm, verlichting en een standaard.
| Gewicht | 31,4 kg |
|---|---|
| Jaar | 2025 |
| Kleur | Deepsea/chrome |
| Aantal versnellingen | 9 |
| Accu oplaadbaar in fiets | 1 |
| Frame Type | LAGEINSTAP |
| Gemiddeld actieradius | 93 |
| Hoofdkleur | Blauw |
| Leverstatus | Op voorraad bij leverancier |
| Materiaal | ALUMINIUM |
| Merk accu | BOSCH |
| Merk banden | SCHWALBE |
| Merk casette | SHIMANO |
| Merk crankset | ACID |
| Merk derailleur achter | SHIMANO |
| Merk dragers | ACID |
| Merk handvattape | ACID |
| Merk headset | ACROS |
| Merk ketting | KMC |
| Merk motor | BOSCH |
| Merk remmen primair achter | SHIMANO |
| Merk remmen voor | SHIMANO |
| Merk shifters | SHIMANO |
| Merk spatborden | ACID |
| Merk standaard | ACID |
| Merk stuur | CUBE |
| Merk stuurpen | CUBE |
| Merk verlichting achter | ACID |
| Merk verlichting voor | ACID |
| Merk versnellingen | SHIMANO |
| Merk voorvork | SUNTOUR |
| Merk wielen | CUBE |
| Merk zadel | ACID |
| Merk zadelpen | CUBE |
| Merk zadelpenklem | CUBE |
| Minimum bereik | 39 |
| Model banden | Big Apple, Active, 55-622 |
| Model casette | Cues CS-LG300, 11-46T |
| Model crankset | Trekking Hybrid, 40T |
| Model derailleur achter | Cues RD-U4000-GS, 9-Speed |
| Model dragers | Semi-Integrated Carrier, RILink Adapter Compatible |
| Model handvattape | Travel Comfort |
| Model headset | AZF-1030 Zero-Stack 1 1/2" (ZS 56mm), Bottom Zero-Stack 1 1/2" (ZS 56mm) |
| Model ketting | eGlide |
| Model motor | Drive Unit Performance Generation 3 (75Nm) Cruise (250Watt), Smart System |
| Model remmen primair achter | BR-MT200, Hydr. Disc Brake (180/180) |
| Model remmen voor | BR-MT200, Hydr. Disc Brake (180/180) |
| Model shifters | Cues SL-U4010, Rapidfire-Plus |
| Model spatborden | 65 BB-Mount |
| Model standaard | FM Pure Kickstand |
| Model stuur | Comfort Trail Bar, 700mm |
| Model stuurpen | Comfort Stem Pro, 31.8mm, Adjustable |
| Model verlichting achter | Mudguard Rear Light PRO-E, 12V, DC |
| Model verlichting voor | Front Light PRO-E 60, 12V, DC |
| Model versnellingen | Cues |
| Model voorvork | NVX30 Coil, 63mm |
| Model wielen | EX25, 32H, Disc, Tubeless Ready |
| Model zadel | Sequence Pro Plus |
| Model zadelpen | Performance Post, 30.9mm |
| Model zadelpenklem | Screwlock Semi Integrated w/ Hidden Tool, 36mm |
| Type accu | PowerTube 500 |
| Type elektrische fiets | NORMAAL |
| Type remmen primair achter | Schijfrem met hydraulische bediening |
| Type remmen voor | Schijfrem met hydraulische bediening |
| Type versnellingen | DERAILLEUR |
| Wielmaat | 28 |
| Merk | Cube |