Cruiser Lux 3i Men's 26 Black Satin
De Cruiser Lux brengt de basis Cruiser naar het volgende niveau met moderne verfijningen zoals een lichtgewicht aluminium frame, speciale componenten, en natuurlijk, Electras gepatenteerde Flat Foot Technology. Met een 3-speed interne naaf is het praktisch en toch in het oog springend, wat het perfect maakt om het hele jaar door mee te cruisen in stijl. Als je geniet van het gemak en de eenvoud van onze Classic Cruiser maar een voorkeur hebt voor de upgrades die worden geboden op de Cruiser Lux. Rijd in stijl op de promenade, het fietspad en alles daartussen met de Cruiser Lux 3i. De Cruiser Lux 3i heeft een 3-speed interne naaf voor degenen die een paar extra versnellingen willen en minimaal onderhoud. Linear-pull rem en een terugtraprem bieden soepele remkracht terwijl dempende ballonbanden, een speciaal zadel en handvatten een comfortabel rijgevoel geven. De klassieke beach cruis…
| Gewicht | 19 kg |
|---|---|
| Jaar | 2022 |
| Maat | met 26" wielen |
| Kleur | Black Satin |
| Aantal versnellingen | 1 |
| Frame Type | UNI |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Leverstatus | Niet meer leverbaar |
| Materiaal | ALUMINIUM |
| Merk banden | MERKLOOS |
| Merk casette | MERKLOOS |
| Merk crankset | MERKLOOS |
| Merk handvattape | SELLE ROYAL |
| Merk headset | MERKLOOS |
| Merk ketting | KMC |
| Merk remmen primair achter | MERKLOOS |
| Merk remmen voor | MERKLOOS |
| Merk shifters | SHIMANO |
| Merk standaard | ONBEKEND |
| Merk stuur | ELECTRA |
| Merk stuurpen | MERKLOOS |
| Merk verlichting achter | ONBEKEND |
| Merk verlichting voor | ONBEKEND |
| Merk versnellingen | MERKLOOS |
| Merk voorvork | ELECTRA |
| Merk wielen | ONBEKEND |
| Merk zadel | MERKLOOS |
| Merk zadelpen | MERKLOOS |
| Model casette | 22T |
| Model crankset | Klassiek staal, ééndelig, 170 mm, met 44T kettingblad en dubbel kettingscherm Afgedicht industrielager |
| Model handvattape | Electracustom |
| Model headset | 1” staal, met schroefdraad |
| Model ketting | KMC S1 RB roestvrij |
| Model remmen primair achter | Voor: lichtmetalen linear pull; Achter: Shimano terugtraprem null |
| Model remmen voor | Voor: lichtmetalen linear pull; Achter: Shimano terugtraprem null |
| Model shifters | Shimano Nexus Revo 3-speed draaischakelaar met optisch display |
| Model standaard | Staal geïntegreerd |
| Model stuur | Electra café, 690mm |
| Model stuurpen | Lichtmetaal klassiek |
| Model versnellingen | Shimano Nexus 3-speed interne versnellingsnaaf met terugtraprem |
| Model voorvork | High-tensile staal unikroon |
| Model wielen | Electra Custom geanodiseerd aluminium 36-gaats Lichtmetaal, lage flens 36-gaats Shimano Nexus 3-speed interne versnellingsnaaf met terugtraprem |
| Model zadel | Electra geperforeerd low profile met dubbele springveer |
| Model zadelpen | Lichtmetaal, 27,2 x 350 mm |
| Type remmen primair achter | Velgrem(caliper) met hydraulische bediening |
| Type remmen voor | Velgrem(caliper) met hydraulische bediening |
| Type versnellingen | NAAF |
| Wielmaat | 26 |
| Merk | Electra |