Lux Fat 7D Men's 26 Black Satin
De Cruiser Lux Fat Tire 7D brengt cruisen naar een hoger niveau. We hebben het comfort en de stijl van onze andere Classic Cruisers gehandhaafd, maar dempende, oversized banden toegevoegd. De Lux Fat Tire rijdt soepel op bijna elke ondergrond, wat deze fiets de ultieme tweewieler maakt voor ritten naar en over het strand. Of overal waar je naartoe wilt. Je probeert niet onder de radar te vliegen. Je rijdt erop omdat het er stoer uitziet en soepel rijdt met genoeg versnellingen om uit te kiezen. Als je in de markt bent voor een fiets die duurzaam en comfortabel is en een rauw randje heeft, dan is Lux Fat Tire 7D de cruiser voor jou. De Cruiser Lux Fat Tire 7D is uitgerust met een lichtgewicht aluminium frame, en natuurlijk, Electra's gepatenteerde Flat Foot Technology®. De dikke 26 inch x 3,5 inch banden, superbrede velgen en 12-gauge spaken zweten zowat over het oppervlak met maxima…
| Gewicht | 24,5 kg |
|---|---|
| Jaar | 2021 |
| Maat | met 26" wielen |
| Kleur | Black Satin |
| Aantal versnellingen | 1 |
| Frame Type | UNI |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Leverstatus | Niet meer leverbaar |
| Materiaal | ALUMINIUM |
| Merk banden | MERKLOOS |
| Merk casette | SHIMANO |
| Merk crankset | MERKLOOS |
| Merk derailleur achter | SHIMANO |
| Merk handvattape | SELLE ROYAL |
| Merk headset | MERKLOOS |
| Merk ketting | KMC |
| Merk remmen primair achter | MERKLOOS |
| Merk remmen voor | MERKLOOS |
| Merk shifters | SHIMANO |
| Merk standaard | ONBEKEND |
| Merk stuur | ELECTRA |
| Merk stuurpen | MERKLOOS |
| Merk verlichting achter | ONBEKEND |
| Merk verlichting voor | ONBEKEND |
| Merk versnellingen | SHIMANO |
| Merk voorvork | ELECTRA |
| Merk wielen | ONBEKEND |
| Merk zadel | ELECTRA |
| Merk zadelpen | MERKLOOS |
| Model casette | Shimano TZ31 freewheel, 14-34, 7 speed |
| Model crankset | Electra custom lichtmetaal driedelig, 170 mm, 40T kettingblad Afgedicht industrielager |
| Model derailleur achter | Shimano Tourney TY300 |
| Model handvattape | Electra handgestikt kunstleer passend bij zadel |
| Model headset | 1” staal, met schroefdraad |
| Model ketting | KMC Z7 |
| Model remmen primair achter | Mechanische schijfremmen null |
| Model remmen voor | Mechanische schijfremmen null |
| Model shifters | Shimano Revo 7-speed draaischakelaar |
| Model standaard | Staal geïntegreerd |
| Model stuur | Electra café |
| Model stuurpen | Gesmeed lichtmetaal 22,2 mm insteekpen |
| Model versnellingen | Shimano Tourney TY300 |
| Model voorvork | Cro-Moly stuurbuis, high-tensile stalen unikroon |
| Model wielen | Electra Custom geanodiseerd aluminium 36-gaats Lichtmetaal lage flens met 6-bouts schijfremaansluiting, 36-gaats Lichtmetaal lage flens met 6-bouts schijfremaansluiting, 36-gaats |
| Model zadel | Electra geperforeerd low profile met dubbele springveer |
| Model zadelpen | Lichtmetaal, 27,2 x 350 mm |
| Type remmen primair achter | Velgrem(caliper) met hydraulische bediening |
| Type remmen voor | Velgrem(caliper) met hydraulische bediening |
| Type versnellingen | DERAILLEUR |
| Wielmaat | 26 |
| Merk | Electra |