Cruiser Lux 7D Men’s 26 Matte Black NA
De naam zegt het al… de Cruiser Lux heeft de looks van een klassieke beachcruiser maar de extra details tillen hem naar een hoger niveau.;Comfort en controle zijn het uitgangspunt bij Electra’s gepatenteerde Flat Foot Technology®.;De linear-pull remmen en de 7-speed aandrijving geven je bereik en stabiliteit.;Voeg een fietsbel, mand, spatborden of een surfrek toe om optimaal van een lange zomer te genieten.;
| Gewicht | 19,5 kg |
|---|---|
| Jaar | 2022 |
| Maat | 26", met 26" wielen |
| Kleur | MATTE BLACK |
| Aantal versnellingen | 1 |
| Frame Type | UNI |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Leverstatus | Niet meer leverbaar |
| Materiaal | ALUMINIUM |
| Merk banden | MERKLOOS |
| Merk casette | SHIMANO |
| Merk crankset | MERKLOOS |
| Merk derailleur achter | SHIMANO |
| Merk handvattape | MERKLOOS |
| Merk headset | MERKLOOS |
| Merk ketting | KMC |
| Merk remmen primair achter | MERKLOOS |
| Merk remmen voor | MERKLOOS |
| Merk shifters | SHIMANO |
| Merk standaard | ONBEKEND |
| Merk stuur | ELECTRA |
| Merk stuurpen | MERKLOOS |
| Merk verlichting achter | ONBEKEND |
| Merk verlichting voor | ONBEKEND |
| Merk versnellingen | SHIMANO |
| Merk voorvork | ELECTRA |
| Merk wielen | ONBEKEND |
| Merk zadel | MERKLOOS |
| Merk zadelpen | MERKLOOS |
| Model casette | Shimano TZ500, 14-34, 7-speed |
| Model crankset | Klassiek staal, ééndelig, 170 mm, met 44T kettingblad en dubbel kettingscherm Afgedicht industrielager |
| Model derailleur achter | Shimano Tourney TY300 |
| Model handvattape | Electra custom |
| Model headset | 1” staal, met schroefdraad |
| Model ketting | KMC Z7 roestwerend |
| Model remmen primair achter | Lichtmetalen linear-pull remmen, lichtmetalen hendels met verstelbare greepwijdte null |
| Model remmen voor | Lichtmetalen linear-pull remmen, lichtmetalen hendels met verstelbare greepwijdte null |
| Model shifters | Shimano Revo 7-speed draaischakelaar |
| Model standaard | Staal geïntegreerd |
| Model stuur | Electra café, 690mm |
| Model stuurpen | Lichtmetaal klassiek |
| Model versnellingen | Shimano Tourney TY300 |
| Model voorvork | High-tensile staal unikroon |
| Model wielen | Electra Custom geanodiseerd aluminium 36-gaats Lichtmetaal, lage flens 36-gaats Lichtmetaal, lage flens 36-gaats |
| Model zadel | Geperforeerd low profile met dubbele springveer |
| Model zadelpen | Lichtmetaal, 27,2 x 350 mm |
| Type remmen primair achter | Velgrem(caliper) met hydraulische bediening |
| Type remmen voor | Velgrem(caliper) met hydraulische bediening |
| Type versnellingen | DERAILLEUR |
| Wielmaat | 26 |
| Merk | Electra |