Ghostrider Go! EU 26 Black Shadow
De Ghostrider Go! is geïnspireerd op de eerste ’superbike’ motorfiets die beroemd werd vanwege zijn vermogen en snelheid. Het gehydrovormde frame, de zwarte ultra-gloss laklaag met verchroomde details en de speciale kentekenplaat geven deze e-bike een retro-uitstraling gecombineerd met moderne techniek. Jouw gevoel voor avontuur is net zo sterk als je aandacht voor details. Onze Attitude Go! e-bikes maken indruk dankzij een custom zadel, bijzondere handvatten en stoere details. Voeg daar onze Flat Foot Technology® framegeometrie aan toe plus de kracht van een Bosch-motor, en het resultaat is een hele gave fiets. De Ghostrider™ Go! wordt aangedreven door een Bosch Performance Line systeem met een 250 watt middenmotor, gekoppeld aan een Bosch Purion display. Met vier ondersteuningsniveaus – van Eco tot Turbo – kun je het motorvermogen regelen. De Shimano Nexus Inter 5-E versnellingsnaaf maakt schakelen eenvoudig, zelfs op steile heuvels. De hydraulische schijfremmen zorgen er vervolgens voor dat je weer snel en veilig kunt stoppen. Deze e-bikes zijn van top tot teen gestileerd en minutieus ontworpen en vormen daarmee de ultieme expressie van stijl. Samen met de nieuwste Bosch-technologie en de Electra Flat Foot Technology®, heeft de Attitude Go! collectie alles in zich om zijn eigen plek te veroveren in het e-bike-landschap. – Bosch Performance System en Shimano Nexus Inter 5-E naaf bieden betrouwbare ondersteuning. – Vee Rubber Speedster 26″ x 2.8″ banden zorgen voor een soepel rijgedrag. – De Tektro hydraulische schijfremmen zorgen voor soepel en krachtig remgedrag. – Het gehydrovormde frame is voorzien van allerlei subtiele details. – De Shimano Nexus Inter 5-E versnellingsnaaf heeft het ideale versnellingsbereik voor een e-bike. 4 Year Carefree Plan Het ‘ 4 Year Carefree Plan’ is een unioele samenwerking tussen Trek en Bosch die u de mogelijkheid biedt om maarliefst 4 jaar lang onbezorgd te genieten van een met Bosch ondersteuening uitgeruste elektrische fiets.
| Gewicht | 39,8 kg |
|---|---|
| Jaar | 2025 |
| Kleur | Black Shadow |
| Aantal versnellingen | 1 |
| Accu locatie | CARRIER |
| Accu oplaadbaar in fiets | 1 |
| Frame Type | UNI |
| Handvatbediening | 1 |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Leverstatus | Niet meer leverbaar |
| Materiaal | ALUMINIUM |
| Merk accu | BOSCH |
| Merk banden | MERKLOOS |
| Merk casette | SHIMANO |
| Merk crankset | MERKLOOS |
| Merk display | BOSCH |
| Merk handvattape | ELECTRA |
| Merk headset | MERKLOOS |
| Merk ketting | KMC |
| Merk motor | BOSCH |
| Merk powertrain | BOSCH |
| Merk remmen primair achter | TEKTRO |
| Merk remmen voor | TEKTRO |
| Merk shifters | SHIMANO |
| Merk spatborden | MERKLOOS |
| Merk standaard | ONBEKEND |
| Merk stuur | ELECTRA |
| Merk stuurpen | MERKLOOS |
| Merk verlichting achter | SPANNINGA |
| Merk verlichting voor | SPANNINGA |
| Merk versnellingen | SHIMANO |
| Merk voorvork | ELECTRA |
| Merk wielen | ONBEKEND |
| Merk zadel | MERKLOOS |
| Merk zadelpen | MERKLOOS |
| Merk zadelpenklem | MERKLOOS |
| Model casette | Shimano 30T |
| Model crankset | Gesmeed aluminium 170 mm, type Bosch |
| Model handvattape | Electra custom |
| Model headset | 1 1/8" staal zonder schroefdraad |
| Model ketting | KMC Z1EHX vernikkeld |
| Model motor | Bosch Performance Line Cruise, 250 Watt, 65 Nm, 25 km/u |
| Model remmen primair achter | Voor/achter: Tektro hydraulische schijfremmen Shimano RT10, centerlock, 180 mm Voor/achter: 180 mm |
| Model remmen voor | Voor/achter: Tektro hydraulische schijfremmen Shimano RT10, centerlock, 180 mm Voor/achter: 180 mm |
| Model shifters | Shimano Nexus 5-speed draaischakelaar met optisch display |
| Model spatborden | Gepolijst |
| Model standaard | Lichtmetaal, dubbele poot |
| Model stuur | Electra attitude |
| Model stuurpen | 4-bouts zonder schroefdraad |
| Model verlichting achter | Spanninga led |
| Model verlichting voor | Spanninga led |
| Model versnellingen | Shimano Nexus 5-speed internal w/center lock disc brake 36h |
| Model voorvork | Hi-ten stalen unikroon |
| Model wielen | Geanodiseerd lichtmetaal 26" x 36-gaats Lichtmetaal lageflens met centerlock schijfrembevestiging, 36-gaats Shimano Nexus 5-speed internal w/center lock disc brake 36h |
| Model zadel | Retro kunstleer met dubbele veer |
| Model zadelpen | Lichtmetaal micro-verstelbaar, 27,2×400 mm |
| Model zadelpenklem | Seat Collar, 31.8mm, Black |
| Motor locatie | TRAPAS |
| Type accu | Bosch Powerpack Performance 500 sur tube diagonal |
| Type bediening | HANDLEBAR |
| Type elektrische fiets | NORMAAL |
| Type remmen primair achter | Schijfrem met hydraulische bediening |
| Type remmen voor | Schijfrem met hydraulische bediening |
| Type sensor | A |
| Type versnellingen | NAAF |
| Walkassist | 1 |
| Wielmaat | 26 |
| Merk | Electra |