Loft 7i EQ Men’s M Matte Black
Dit is je stad. Geniet ervan. De Loft™ 7i is een lichtgewicht woon-werkfiets waarbij het plezier uit zijn functionaliteit komt. 700c wielen en een rechtop zithouding waarbij de voeten meer naar voren geplaatst zijn, zorgen voor een perfecte snelheid, comfort en controle. Deze moderne klassieker is gemaakt voor puur rijplezier. Hij is licht. Hij is duurzaam. Hij is comfortabel en opgewassen tegen zwaar gebruik in stadsverkeer. Je wilt een soepel rijdende, onderhoudsarme woon-werkfiets die opgewassen is tegen veeleisend stadsverkeer. Of de rit nu naar het werk gaat, richting de supermarkt of voor ontspanning is, met deze fiets moet je er veilig en in stijl kunnen komen. De Loft 7i EQ springt soepel om met wat alles je onderweg tegenkomt dankzij de 700c wielen en de rechtop zithouding die comfort en controle biedt. Deze lichtgewicht stadsfiets heeft een Shimano Nexus 7-speed interne versnellingsnaaf, aluminium dual pivot velgremmen, led-verlichting voor en achter, gelakte spatborden en een lichtmetalen achterdrager. De Loft is een lichtgewicht woon-werkfiets die je binnen twee minuten van je appartement naar de espressobar brengt. Veel plezier, weinig onderhoud: dit is een fiets voor stadsgebruik en alles wat daarbij hoort. Een Loft 7i EQ betekent altijd in stijl arriveren; wendbaar, licht en onmiskenbaar opvallend. – Kies de framegeometrie die bij jou past: step-over of step-thru, met een lagere opstaphoogte voor makkelijk op- en afstappen. – De rechtop zithouding biedt optimale snelheid, comfort en controle. – Kies uit een scala aan kleuren. – Personaliseer je Loft en maak hem uniek. Voeg een fietsmand toe voor het meenemen van spulletjes, een bel zodat je goed hoorbaar bent of een bekerhouder om je koffie mee te nemen. – Rond af in stijl met een Electra Commute helm met MIPS en arriveer veilig en modieus.
| Gewicht | 21 kg |
|---|---|
| Jaar | 2025 |
| Kleur | MATTE BLACK |
| Aantal versnellingen | 1 |
| Frame Type | UNI |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Leverstatus | Niet meer leverbaar |
| Materiaal | ALUMINIUM |
| Merk banden | MERKLOOS |
| Merk casette | MERKLOOS |
| Merk crankset | MERKLOOS |
| Merk dragers | MERKLOOS |
| Merk handvattape | MERKLOOS |
| Merk headset | MERKLOOS |
| Merk ketting | KMC |
| Merk remmen primair achter | MERKLOOS |
| Merk remmen voor | MERKLOOS |
| Merk shifters | SHIMANO |
| Merk spatborden | MERKLOOS |
| Merk standaard | ONBEKEND |
| Merk stuur | MERKLOOS |
| Merk stuurpen | MERKLOOS |
| Merk verlichting achter | ONBEKEND |
| Merk verlichting voor | SPANNINGA |
| Merk versnellingen | MERKLOOS |
| Merk voorvork | ELECTRA |
| Merk wielen | ONBEKEND |
| Merk zadel | MERKLOOS |
| Merk zadelpen | MERKLOOS |
| Model casette | 20T |
| Model crankset | Gesmeed aluminium 170 mm, 44T kettingblad met kettingbeschermer Tange LN3912, 68 mm, geschroefd industrielager, 118 mm trapas |
| Model dragers | Lichtmetaal // Lichtmetalen bagagedrager |
| Model handvattape | Handgestikt kunstleer |
| Model headset | Staal, 1 inch, met schroefdraad |
| Model ketting | KMC Z7, 7-speed |
| Model remmen primair achter | Lichtmetaal, lange reach, dual-pivot velgrem // Alloy, long reach, dual-pivot caliper Lichtmetaal, 3-vingers |
| Model remmen voor | Lichtmetaal, lange reach, dual-pivot velgrem // Alloy, long reach, dual-pivot caliper Lichtmetaal, 3-vingers |
| Model shifters | Shimano Nexus Revo 7-speed draaischakelaar met optisch display |
| Model spatborden | Gelakt |
| Model standaard | Standaard |
| Model stuur | Lichtmetaal speciaal gebogen 30 mm rise |
| Model stuurpen | Gesmeed lichtmetaal, uit één stuk, 80 mm, 25,4 mm klem |
| Model verlichting achter | Led met batterijvoeding |
| Model verlichting voor | Spanninga led |
| Model versnellingen | Shimano Nexus 7-speed versnellingsnaaf |
| Model voorvork | High-tensile stalen unikroon, rechte/taps toelopende vorkpoten |
| Model wielen | Dubbelwandig lichtmetaal, 700c x 32 gaats Shimano DH-C3000 dynamo, 6V/3W, 32-gaats, as met moer Shimano Nexus 7-speed versnellingsnaaf |
| Model zadel | Retro kunstleer met dubbele veer |
| Model zadelpen | Lichtmetaal microverstelbaar 27,2 mm x 300 mm |
| Type remmen primair achter | Velgrem(caliper) met hydraulische bediening |
| Type remmen voor | Velgrem(caliper) met hydraulische bediening |
| Type versnellingen | NAAF |
| Wielmaat | 28 |
| Merk | Electra |