Straight 8 8i Men’s 24 Black Satin NA
Iconisch. Populair. Geliefd. De Straight 8 heeft de tand des tijds doorstaan als een van Electra’s meestverkochte Attitude Cruisers.;Het gehydrovormde frame ziet er stoer uit maar heeft elegante lijnen en biedt het comfort van Flat Foot Technology®.;Rode spaken zorgen voor een verrassend kleuraccent op deze subtiele verleider.;
| Gewicht | 23 kg |
|---|---|
| Jaar | 2022 |
| Maat | 24" wheel, met 24" wielen |
| Kleur | Black Satin |
| Aantal versnellingen | 1 |
| Frame Type | UNI |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Leverstatus | Niet meer leverbaar |
| Materiaal | ALUMINIUM |
| Merk banden | ELECTRA |
| Merk casette | MERKLOOS |
| Merk crankset | MERKLOOS |
| Merk handvattape | MERKLOOS |
| Merk headset | MERKLOOS |
| Merk ketting | KMC |
| Merk remmen primair achter | SHIMANO |
| Merk remmen voor | SHIMANO |
| Merk shifters | SHIMANO |
| Merk spatborden | MERKLOOS |
| Merk standaard | ONBEKEND |
| Merk stuur | ELECTRA |
| Merk stuurpen | MERKLOOS |
| Merk verlichting achter | ONBEKEND |
| Merk verlichting voor | ONBEKEND |
| Merk versnellingen | SHIMANO |
| Merk voorvork | ELECTRA |
| Merk wielen | ONBEKEND |
| Merk zadel | ELECTRA |
| Merk zadelpen | MERKLOOS |
| Model casette | 20T |
| Model crankset | Electra custom driedelig lichtmetaal met 44T stalen kettingblad Tange LN3912, 68 mm, geschroefd industrielager, 118 mm trapas |
| Model handvattape | Electra handgestikt |
| Model headset | 1 1/8" Ahead, staal |
| Model ketting | KMC S1 vernikkeld |
| Model remmen primair achter | Voorzijde: Mechanische schijfrem, achter: Shimano terugtraprem Lichtmetaal, 3-vingers |
| Model remmen voor | Voorzijde: Mechanische schijfrem, achter: Shimano terugtraprem Lichtmetaal, 3-vingers |
| Model shifters | Shimano Revo 8-speed draaischakelaar met optical gear display |
| Model spatborden | Gelakt kort achterspatbord |
| Model standaard | Staal geïntegreerd |
| Model stuur | Electra attitude |
| Model stuurpen | 4-bouts zonder schroefdraad |
| Model versnellingen | Shimano Nexus 8-speed interne versnellingsnaaf met terugtraprem, 36-gaats |
| Model voorvork | Stalen unikroon met rechte vorkpoten |
| Model wielen | Gelakt lichtmetaal Lichtmetaal lage flens met 6-bouts schijfremaansluiting, 36-gaats Shimano Nexus 8-speed interne versnellingsnaaf met terugtraprem, 36-gaats |
| Model zadel | Electra low profile met dubbele springveer |
| Model zadelpen | Lichtmetaal, 27,2 x 350 mm |
| Type remmen primair achter | Velgrem(caliper) met hydraulische bediening |
| Type remmen voor | Velgrem(caliper) met hydraulische bediening |
| Type versnellingen | NAAF |
| Wielmaat | 24 |
| Merk | Electra |