Townie Go! 5i Step Over EU 26 Ebony
Ga naar de markt. Ga naar het strand. Ga naar de koffiebar. De Townie® Go! 5i is een gebruiksvriendelijke, leuke e-bike met trapondersteuning en verbazingwekkend veel kracht waardoor je eindeloos wilt blijven fietsen. Het Bosch Active Line Plus System en de Electra Flat Foot Technology® maken heuvels minder steil en afstanden korter. Het is onmogelijk om je glimlach te verbergen als je op een Townie Go! rijdt. Als je elke dag fietst of er gewoon vaker op uit wilt trekken, ligt de Townie Go! 5i in jouw straatje. Deze nieuwe en verbeterde versie van onze best verkopende e-bike helpt je om je leefstijl te verbeteren en grenzen te verleggen. Fiets verder, fiets sneller en fiets met meer plezier. Dankzij het Bosch Active Plus System met 250 watt middenmotor en vier ondersteuningsstanden – Eco, Tour, Sport en Turbo – is geen enkele heuvel te zwaar of een afstand te lang. De nieuwe Shimano Nexus Inter-5E naaf is ontworpen voor e-bike-motoren en zorgt voor een groter actieradius en eenvoudiger wisselen tussen de ondersteuningsstanden. De Townie Go! 5i biedt de beste ’smileage’ in zijn klasse en is voorzien van de Flat Foot Technology® die zorgt voor absoluut comfort en maximale controle. Onderzoek toont aan dat e-bikerijders drie keer vaker fietsen en driemaal grotere afstanden afleggen dan traditionele fietsers. Dus waar wacht je nog op? Ga eropuit en Go! – Deze fiets is gestroomlijnd en klaar voor een persoonlijke touch. Voeg een drager, mand of bel toe zodat het helemaal jouw fiets wordt. – Met de 4 ampère lader kun je de PowerPack 500 vlot opladen zodat je snel weer kunt fietsen. – Het schakelen gaat intuïtief en gemakkelijk, zelfs bergop, zodat je de aandacht helemaal kunt richten op plezier hebben. – De 26” lekbestendige Schwalbe ballonbanden zijn comfortabel en rollen soepel. – Bijpassend gekleurde spatborden zorgen dat je schoon blijft terwijl de led-verlichting de veiligheid verhoogt. – Met een MIK-achterdrager kun je gemakkelijk en stijlvol alles meenemen wat je nodig hebt. 4 Year Carefree Plan Het ‘ 4 Year Carefree Plan’ is een unioele samenwerking tussen Trek en Bosch die u de mogelijkheid biedt om maarliefst 4 jaar lang onbezorgd te genieten van een met Bosch ondersteuening uitgeruste elektrische fiets.
| Gewicht | 34,6 kg |
|---|---|
| Jaar | 2025 |
| Kleur | Ebony, Olive |
| Aantal versnellingen | 1 |
| Accu locatie | CARRIER |
| Accu oplaadbaar in fiets | 1 |
| Frame Type | UNI |
| Handvatbediening | 1 |
| Hoofdkleur | Groen, Zwart |
| Leverstatus | Niet meer leverbaar |
| Materiaal | ALUMINIUM |
| Merk accu | BOSCH |
| Merk banden | MERKLOOS |
| Merk casette | SHIMANO |
| Merk crankset | PROWHEEL |
| Merk display | BOSCH |
| Merk dragers | MERKLOOS |
| Merk handvattape | MERKLOOS |
| Merk headset | MERKLOOS |
| Merk ketting | KMC |
| Merk motor | BOSCH |
| Merk powertrain | BOSCH |
| Merk remmen primair achter | TEKTRO |
| Merk remmen voor | TEKTRO |
| Merk shifters | SHIMANO |
| Merk spatborden | MERKLOOS |
| Merk standaard | ONBEKEND |
| Merk stuur | MERKLOOS |
| Merk stuurpen | MERKLOOS |
| Merk verlichting achter | SPANNINGA |
| Merk verlichting voor | SPANNINGA |
| Merk versnellingen | SHIMANO |
| Merk voorvork | ELECTRA |
| Merk wielen | ONBEKEND |
| Merk zadel | MERKLOOS |
| Merk zadelpen | MERKLOOS |
| Model casette | Shimano 30T |
| Model crankset | ProWheel lichtmetaal, 170 mm lengte |
| Model dragers | MIK-compatibele achterdrager |
| Model handvattape | Ergonomisch gevormd, handgestikt kunstleer |
| Model headset | 1 1/8” staal, schroefdraad/semi-geïntegreerd |
| Model ketting | KMC Z1EHX EPT roestwerend |
| Model motor | Bosch Active Line Plus, 250 watt, 50 Nm, 25 km/u |
| Model remmen primair achter | Tektro hydraulische schijfremmen // Tektro hydraulische schijfremmen Shimano RT10, centerlock, 180 mm Voor/achter: 180 mm |
| Model remmen voor | Tektro hydraulische schijfremmen // Tektro hydraulische schijfremmen Shimano RT10, centerlock, 180 mm Voor/achter: 180 mm |
| Model shifters | Shimano Nexus 5-speed draaischakelaar met optisch display |
| Model spatborden | Gelakt lichtmetaal |
| Model standaard | Lichtmetaal, dubbele poot |
| Model stuur | Lichtmetaal custom gebogen, 25.9” breedte/4” rise |
| Model stuurpen | Gesmeed lichtmetaal, 25,4 mm insteekconstructie, 80 mm stuurpenlengte |
| Model verlichting achter | Spanninga led |
| Model verlichting voor | Spanninga led |
| Model versnellingen | Shimano Nexus 5-speed internal w/center lock disc brake 36h |
| Model voorvork | High-tensile stalen unikroon, rechte/taps toelopende vorkpoten |
| Model wielen | Gelakt of geanodiseerd lichtmetaal 26” x 36-gaats Lichtmetaal lageflens met centerlock schijfrembevestiging, 36-gaats Shimano Nexus 5-speed internal w/center lock disc brake 36h |
| Model zadel | Ergonomisch met schokdempende elastomeren |
| Model zadelpen | Lichtmetaal micro-verstelbaar, 27,2×350 mm |
| Motor locatie | TRAPAS |
| Type accu | Bosch Powerpack Performance 500 sur tube diagonal |
| Type bediening | HANDLEBAR |
| Type elektrische fiets | NORMAAL |
| Type remmen primair achter | Schijfrem met hydraulische bediening |
| Type remmen voor | Schijfrem met hydraulische bediening |
| Type sensor | A |
| Type versnellingen | NAAF |
| Walkassist | 1 |
| Wielmaat | 26 |
| Merk | Electra |